RST TracTech Evo II – zgarnij bon 200 zł na zakup kombinezonu

- MotoRmania

Zastanawiasz się nad kupnem kombinezonu RST TracTech Evo II? Przedstawiamy mega mocny argument, żebyś zrobił to właśnie teraz!

informacja prasowa

Dobre Sklepy Motocyklowe wystartowały z akcję na ten właśnie model. Napisz maila na adres [email protected], z informacją, że chcesz otrzymać bon na zakup dwuczęściowego kombinezonu RST TracTech Evo II, a ekipa Dobrych Sklepów Motocyklowych odeśle na Twój adres bon o wartości 200 złotych, który będziesz mógł zrealizować w rekomendowanym sklepie. Na realizację bonu masz czas do 31 lipca!

Kilka słów o kombiaku TracTech Evo II? Jest stworzony by Cię chronić, a to dzięki protektorom Contour Plus używanym przez profesjonalnych zawodników MotoGP oraz WSB. Kusi? Do tego posiada elastyczne wstawki 4-way zapewniają swobodę ruchów. Po prostu idealnie dopasowuje się do męskiej sylwetki, jakby był skrojony idealnie na Ciebie.

Jeżeli wciąż się wahasz mamy jeszcze jeden mocny argument –  dwuczęściowy kombinezon RST TracTech Evo II  kupiony z wykorzystaniem bonu promocyjnego może zostać zarejestrowany w programie Assistance! Więcej szczegółów znajdziecie oczywiście na stronie dobresklepymotocyklowe.pl. Polecamy!

rst tracktech evo II promo

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl