Zastanawiasz się nad kupnem kombinezonu RST TracTech Evo II? Przedstawiamy mega mocny argument, żebyś zrobił to właśnie teraz!

informacja prasowa

Dobre Sklepy Motocyklowe wystartowały z akcję na ten właśnie model. Napisz maila na adres piotr@dobresklepymotocyklowe.pl, z informacją, że chcesz otrzymać bon na zakup dwuczęściowego kombinezonu RST TracTech Evo II, a ekipa Dobrych Sklepów Motocyklowych odeśle na Twój adres bon o wartości 200 złotych, który będziesz mógł zrealizować w rekomendowanym sklepie. Na realizację bonu masz czas do 31 lipca!

Kilka słów o kombiaku TracTech Evo II? Jest stworzony by Cię chronić, a to dzięki protektorom Contour Plus używanym przez profesjonalnych zawodników MotoGP oraz WSB. Kusi? Do tego posiada elastyczne wstawki 4-way zapewniają swobodę ruchów. Po prostu idealnie dopasowuje się do męskiej sylwetki, jakby był skrojony idealnie na Ciebie.

Jeżeli wciąż się wahasz mamy jeszcze jeden mocny argument –  dwuczęściowy kombinezon RST TracTech Evo II  kupiony z wykorzystaniem bonu promocyjnego może zostać zarejestrowany w programie Assistance! Więcej szczegółów znajdziecie oczywiście na stronie dobresklepymotocyklowe.pl. Polecamy!

rst tracktech evo II promo