Renowacja WSK 125 z 1979 roku – pokaz slajdów
Piotr Jędrzejak
22 sierpnia 2013

Zawsze miło popatrzeć, gdy poczciwe WSKi wciąż jeżdżą po naszych drogach, prawda? A co powiecie na gruntowny remont od zera modelu WSK 125 M06B3 z roku 1979? Dokładnie tak! Przeczytajcie opis właściciela oraz obejrzyjcie fotorelację z idealnym podkładem muzycznym.

„Przedstawiam fotorelację z renowacji mojej WSKi 125 zakupionej w stanie delikatnie mówiąc nieciekawym. Czas renowacji liczę od dnia zakupu tj. 17.12.2011 do dnia uzyskania miękkiego dowodu rejestracyjnego tj. 22.07.2013, w Wiesławę włożyłem dużo pieniędzy a jeszcze więcej wysiłku, pracy i serca aby mogła cieszyć oko jak w latach swojej świetności. Jak widać na zdjęciach nie przymocowałem jeszcze emblematów „WSK”, które widać na samym początku, ponieważ nie są jeszcze wypolerowane i pomalowane. Brakuje jeszcze kilku elementów, których przez fakt iż nie są jeszcze wyczyszczone lub pomalowane nie zdecydowałem się założyć. WSK jeździ wesoło po Szczecinie, głównie Niebuszewo i okolice oraz długie trasy jak ta do Słupska nad morze ok. 300km :)”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły