Renowacja WSK 125 z 1979 roku – pokaz slajdów

- Piotr Jędrzejak

Zawsze miło popatrzeć, gdy poczciwe WSKi wciąż jeżdżą po naszych drogach, prawda? A co powiecie na gruntowny remont od zera modelu WSK 125 M06B3 z roku 1979? Dokładnie tak! Przeczytajcie opis właściciela oraz obejrzyjcie fotorelację z idealnym podkładem muzycznym.

„Przedstawiam fotorelację z renowacji mojej WSKi 125 zakupionej w stanie delikatnie mówiąc nieciekawym. Czas renowacji liczę od dnia zakupu tj. 17.12.2011 do dnia uzyskania miękkiego dowodu rejestracyjnego tj. 22.07.2013, w Wiesławę włożyłem dużo pieniędzy a jeszcze więcej wysiłku, pracy i serca aby mogła cieszyć oko jak w latach swojej świetności. Jak widać na zdjęciach nie przymocowałem jeszcze emblematów „WSK”, które widać na samym początku, ponieważ nie są jeszcze wypolerowane i pomalowane. Brakuje jeszcze kilku elementów, których przez fakt iż nie są jeszcze wyczyszczone lub pomalowane nie zdecydowałem się założyć. WSK jeździ wesoło po Szczecinie, głównie Niebuszewo i okolice oraz długie trasy jak ta do Słupska nad morze ok. 300km :)”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl