Rękawice Shima XRS – miasto na sportowo
MotoRmania
22 kwietnia 2014

Po ogromnym sukcesie i podboju torów wyścigowych przez SHIMA VRS-1, nowe XRS wyruszają na podbój miasta!

Informacja prasowa

Nowe, krótkie rękawice SHIMA XRS są miejską wariacją najwyższego, supersportowego modelu VRS-1. I choć mają panele do ekranów dotykowych, nie oznacza to jednak, że służą wyłącznie do jazdy po mieście. Technologia zaczerpnięta z rękawic stworzonych do zmagań na torze wyścigowym gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa.

SHIMA XRS zostały stworzone z myślą o wszystkich niepokornych, cieniących luźny styl połączony z nowoczesną technologią. Zapewniają jeźdżcowi więcej swobody, nadal znakomicie chroniąc jego dłonie. Dodatkowo wyposażone są w panele do ekranów dotykowych, więc teraz soczystego sms-a można skrobnąć bez ściągania rękawiczek. W rękawicach zastosowano miękką skórę kozią, dającą idealne „czucie” motocykla. O bezpieczeństwo dbają panele z pianki rozpraszającej impakt uderzenia Poron®XRD i nieścieralnego materiału SuperFabric®, protektor kostkowy wykonany z termoplastiku oraz mostkowe połączenie małego palca. XRS to miejski pancerz dla Twoich dłoni!

Tylko teraz w specjalnej ofercie możesz je mieć za jedyne 249,99 zł! (cena regularna 319,99 zł)
Dostępne na www.shima.pl lub u dystrybutorów w całej Polsce (również na
sklep.motormania.com.pl)

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły