Rękawica Shima Jet – więcej powietrza

- MotoRmania

Nowe rękawice Shima Jet zadowolą szczególnie tych, dla których wentylacja i porządna ochrona to priorytet – dla niego i dla niej!

Informacja prasowa

Rękawice Shima Jet w eleganckiej i klasycznej formie kryją prawdziwe fajerwerki. Jak przystało na typowo letnie rękawice, wentylowana jest przestrzeń między palcami, a także wierzch dłoni dzięki panelom SHIMA_Jet_Kingawykonanym ze wzmocnionej, wypukłej siatki typu X-mesh.

Ergonomicznie zaprojektowane palce układają się idealnie do kształtu manetki, a podczas krótkich postojów przydać się może panel do ekranów dotykowych, dzięki któremu smartfona obsłużyć można bez ściągania rękawic. Wyjątkowo miękka i wytrzymała kozia skóra gwarantuje przyjemną eksploatację przez długi czas.

Bezpieczeństwo to zdecydowanie mocna strona rękawic Shima Jet – ergonomiczny protektor kostkowy wykonany z TPU, panele ochronne od wewnętrznej strony dłoni wykonane w kombinacji Poron®XRD oraz Superfabric®, nakładki TPR na palcach oraz dodatkowa warstwa skóry na boku to większa pewność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. SHIMA Jet dostępny jest w wersji męskiej oraz damskiej.

Idealna wentylacja bez kompromisu na bezpieczeństwie – SHIMA Jet ruszają w Polskę!

Tylko teraz w specjalnej ofercie możesz mieć SHIMA Jet za jedyne 199,99 zł! (cena regularna 269,99 zł). Dostępne na www.shima.pl lub u dystrybutorów w całej Polsce.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl