Rękawica Shima Jet – więcej powietrza
MotoRmania
10 lipca 2014

Nowe rękawice Shima Jet zadowolą szczególnie tych, dla których wentylacja i porządna ochrona to priorytet – dla niego i dla niej!

Informacja prasowa

Rękawice Shima Jet w eleganckiej i klasycznej formie kryją prawdziwe fajerwerki. Jak przystało na typowo letnie rękawice, wentylowana jest przestrzeń między palcami, a także wierzch dłoni dzięki panelom wykonanym ze wzmocnionej, wypukłej siatki typu X-mesh.

Ergonomicznie zaprojektowane palce układają się idealnie do kształtu manetki, a podczas krótkich postojów przydać się może panel do ekranów dotykowych, dzięki któremu smartfona obsłużyć można bez ściągania rękawic. Wyjątkowo miękka i wytrzymała kozia skóra gwarantuje przyjemną eksploatację przez długi czas.

Bezpieczeństwo to zdecydowanie mocna strona rękawic Shima Jet – ergonomiczny protektor kostkowy wykonany z TPU, panele ochronne od wewnętrznej strony dłoni wykonane w kombinacji Poron®XRD oraz Superfabric®, nakładki TPR na palcach oraz dodatkowa warstwa skóry na boku to większa pewność i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. SHIMA Jet dostępny jest w wersji męskiej oraz damskiej.

Idealna wentylacja bez kompromisu na bezpieczeństwie – SHIMA Jet ruszają w Polskę!

Tylko teraz w specjalnej ofercie możesz mieć SHIMA Jet za jedyne 199,99 zł! (cena regularna 269,99 zł). Dostępne na www.shima.pl lub u dystrybutorów w całej Polsce.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły