Rajd Śmiercioodpornych w Zabrzu już 1 maja

- Piotr Jędrzejak

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Śmiercioodporni budzi się ze snu zimowego i przechodzi do ofensywy! Zapraszamy na pierwszy rajd turystyczny: już 1 maja o godz. 11 na ulicach Zabrza pojawią się jednoślady uczestniczące w Rajdzie „Śmiercioodpornych” 2017!

informacja prasowa

Impreza rozpocznie się o godz. 11 na pl. Warszawskim w Zabrzu i otwarta jest dla wszystkich miłośników motoryzacji, bez względu na posiadane pojazdy. W  szranki na równi stanąć mogą kierowcy skuterów, maksiskuterów i wszelkiej maści motocykli.

Na czym impreza będzie polegać? Będzie to jedna z odmian rajdu na orientację. Uczestnicy otrzymają mapę z zaznaczonymi punktami, w których czeka ich wiele niespodzianek i trudnych zadań. Dojechać będą tam musieli własnymi pojazdami, w normalnym ruchu miejskim i zgodnie z przepisami. Mimo tego będzie ich gonić czas, bo część z najlepiej punktowanych zadań wykonać będzie trzeba w określonym czasie. A testowana będzie nie tylko wiedza techniki jazdy, ale również mechaniki, pierwszej pomocy, przepisów czy… survivalu!

Serdecznie zapraszamy na naszą imprezę!

Wszelkie aktualności na temat Rajdu Śmiercioodpornych można także znaleźć na Facebooku (fanpage Śmiercioodporni), a także na naszej stronie internetowej www.SMIERCIOODPORNI.pl.

smiercioodporni

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl