Rajd Śmiercioodpornych w Zabrzu już 1 maja
Piotr Jędrzejak
20 kwietnia 2017

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Śmiercioodporni budzi się ze snu zimowego i przechodzi do ofensywy! Zapraszamy na pierwszy rajd turystyczny: już 1 maja o godz. 11 na ulicach Zabrza pojawią się jednoślady uczestniczące w Rajdzie „Śmiercioodpornych” 2017!

informacja prasowa

Impreza rozpocznie się o godz. 11 na pl. Warszawskim w Zabrzu i otwarta jest dla wszystkich miłośników motoryzacji, bez względu na posiadane pojazdy. W  szranki na równi stanąć mogą kierowcy skuterów, maksiskuterów i wszelkiej maści motocykli.

Na czym impreza będzie polegać? Będzie to jedna z odmian rajdu na orientację. Uczestnicy otrzymają mapę z zaznaczonymi punktami, w których czeka ich wiele niespodzianek i trudnych zadań. Dojechać będą tam musieli własnymi pojazdami, w normalnym ruchu miejskim i zgodnie z przepisami. Mimo tego będzie ich gonić czas, bo część z najlepiej punktowanych zadań wykonać będzie trzeba w określonym czasie. A testowana będzie nie tylko wiedza techniki jazdy, ale również mechaniki, pierwszej pomocy, przepisów czy… survivalu!

Serdecznie zapraszamy na naszą imprezę!

Wszelkie aktualności na temat Rajdu Śmiercioodpornych można także znaleźć na Facebooku (fanpage Śmiercioodporni), a także na naszej stronie internetowej www.SMIERCIOODPORNI.pl.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły