Przesiądź się na Hondę i jedź na tor – Fun & Safety 2013
MotoRmania
7 marca 2013

Czy chcesz dowiedzieć się co to jest radość z jazdy? Chcesz poczuć się swobodnie i bezpiecznie na swoim motocyklu?

Informacja prasowa

Odwiedź dealera Hondy, wyjedź z salonu nowym motocyklem i przyjedź na imprezę Honda Fun & Safety. Będzie to doskonała okazja, aby na zamkniętym obiekcie, pod okiem doświadczonych instruktorów poprawić własne umiejętności oraz przekonać się czym jest prawdziwa przyjemność z jazdy. Dla zapewnienia dobrej zabawy i bezpieczeństwa, uczestnicy zostaną podzieleni na grupy mniej lub bardziej zaawansowane. Osoby, które dopiero co odebrały swoje motocyklowe prawo jazdy i nie wiedzą co dalej, objęte zostaną szczególną opieką, aby na własnym motocyklu poznać czym jest Fun & Safety.

Ekskluzywne imprezy przeznaczone są jedynie dla posiadaczy motocykli Honda zakupionych w autoryzowanej sieci sprzedaży. Udział jest bezpłatny na podstawie wcześniejszej rejestracji. W celu uzyskania zaproszenia wystarczy zgłosić się do swojego dealera Hondy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły