Poznaj Podkarpacie na 2oo – siódma edycja rajdu już 25 czerwca!

- MotoRmania

Organizator zaplanował blisko 300 kilometrów trasy po Beskidzie Niskim. Ma być ciekawie, a do tego można spodziewać się nagród!

informacja prasowa

Po niezwykle ciekawych trasach Podkarpacia nadszedł czas na przemierzenie części południowo-zachodniej województwa. Śmiało można 7 edycję nazwać „BESKID NISKI” – i tak też zaprezentujemy Państwu ten region bardzo dokładnie. Potrzebujemy do tego 270 km i dotknięcia (około 30 km) województwa małopolskiego oraz podwójnego wjazdu/wyjazdu na teren Słowacji.

Na trasie będzie znajdować się 13 punków fotograficznych, które należy udokumentować, robiąc sobie fotkę telefonem lub aparatem fotograficznym. Zadania są podchwytliwe i będą ściśle powiązane z Beskidem Niskim – Łemkowszczyzną.

Trasa będzie przede wszystkim bardzo malownicza i widokowa, poprowadzona jest po mało uczęszczanych drogach Podkarpacia. Dodatkowo korzystamy w niewielkim stopniu z woj. małopolskiego i terenów Słowacji. Na trasie będą znajdowały się dwa odcinki szutrowe (droga gruntowa), jeden o długości 5km, drugi 10km. Oba odcinki to wjazdy na teren Słowacji miejscami, które dzięki strefie schengen są możliwe. Należy na nich zachować ostrożność i prędkość dostosować do panujących warunków drogowych.

Przejechanie całej trasy i jej dokumentacja zdjęciowa punktów kontrolnych daje możliwość wzięcia udziału w losowaniu wartościowych nagród. Kto nie jest zainteresowany nagrodami może elastycznie traktować trasę przygotowaną przez nas dla Państwa. Nagrody dla ambitnych jak co roku będą wartościowe, bo ilość sponsorów jest imponująca! Odprawę (start) planujemy od godziny 7 do 11.00 w salonie RingRoad ul. Wyzwolenia 2 w Rzeszowie. Meta będzie ogromnym zaskoczeniem nie odbiegającym od klimatu imprezy – miejsce niezwykle ciekawe! Zaprezentujemy Państwu zdjęcia z przygotowania 7 edycji Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach. Do zobaczenia 25 czerwca w niedzielę…

podkapacie na dwoch kolach — plakat

Organizatorem Rajdu jest RingRoad Dealer Premium ringroad.pl.

➡ Miejsce i data startu: 25 czerwca 2017, ul. Wyzwolenia 2, Rzeszów RingRoad

➡ Rejestracja uczestników: od 7.00 do 11.30.

➡ Trasa: Czeka nas ponad 200 km malowniczych terenów Podkarpacia, Małopolski i Słowacji.

Każdy z Was dostanie na starcie mapniki – trasy z legendą, która w chwili zawahania podpowie gdzie skręcić i jak zachować się na drodze.

➡ Meta: Przewidziana na trasie – miejsce jeszcze w trakcie ustalania.

➡ Nagrody: Aby wziąć udział w rozdaniu nagród należy:
1. Zarejestrować się na starcie Rajdu.
2. Przejechać trasę i być osobiście na mecie, maksymalnie do godziny 18:00
3. Na trasie Rajdu będą punkty foto, które należy przedstawić organizatorom. Nagrody otrzymacie od razu po losowaniu.

Rajd „Poznaj Podkarpacie na 2 kółkach” łączy wszystkich pasjonatów dwóch kółek – niezależnie od marki i typu motocykla. Wszyscy są mile widziani!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl