Pożegnanie toru Lublin z Yamahą – ostatnie jazdy w najbliższy weekend

- Piotr Jędrzejak

Yamaha, producent środków smarnych i pielęgnacyjnych marki Yamalube przeznaczonych do motocykli, oraz Moto-Sekcja Lublin zapraszają na pożegnanie słynnego toru kartingowego Lublin.

Informacja prasowa

W najbliższy weekend, 29-30 września motocykliści po raz ostatni będą mogli wjechać na nitkę toru. Wszystko wskazuje na to, ze w przyszłym roku tor zostanie zlikwidowany.

Wszyscy uczestnicy ostatnich jazd w Lublinie otrzymają upominki Yamalube, a najlepsi zostaną wyróżnieni dodatkowymi prezentami. Ponadto, dla właścicieli motocykli marki Yamaha organizator przygotował zniżki w wysokości 50% na udział w jazdach.

Cena będzie uzależniona od ilości osób jeżdżących po torze (w cenie porady dotyczące techniki i toru jazdy – dla chętnych). Wszystkich spoza Lublina prosimy koniecznie o potwierdzenie obecności i ilości motocykli na adres: arturlis(małpka)onet.pl. Dla członków Moto-Sekcji rabat w wysokości 50% (rabatów nie można sumować). Po uzgodnieniu z uczestnikami istnieje możliwość zmiany konfiguracji toru (większe prędkości, szybsze łuki). Zapraszamy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl