MP i PP Supermoto 2012 już za nami!
Piotr Jędrzejak
26 września 2012

Jeżdżący pod banderą MotoRmanii Tomasz Bramson przesyła Wam migawkę z finałowej rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto 2012.

Tomasz opowiada: „Mistrzem Polski został Karol Mochocki, ale emocji nie zabrakło także w Pucharze. W pierwszym wyścigu po raz pierwszy walczyłem o tak wysokie, bo 3. miejsce. Niestety zabrakło dwóch okrążeń do pokonania zawodnika przede mną i dowiozłem w pierwszym wyścigu 4., a w drugim 5. miejsce. Niestety pechowo wyścig zakończył mój teamowy kolega Bartek Fiałkowski, którego podpuściłem na ostatnim okrążeniu do walki ze mną. Bartek jechał na ostatnich kółkach kilkanaście metrów za mną, zaryzykowałem i na jednej z prostych odpuściłem gaz i pomachałem mu prawą ręką zapraszając do walki. Niestety przyjął to tak do siebie… że ostatnie metry wyścigu skończył w oponach. Na filmie wygląda to groźnie, ale wyszedł z tego bez większych obrażeń! 🙂 Przy okazji serdeczne pozdrowienia dla działaczy PZM, którzy opierdzielili mnie za udzielanie pomocy koledze na torze.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły