Polski Scrambler Iron Lungs najlepszy na świecie!

- MotoRmania

Jak pewnie pamiętacie, przy współpracy z warsztatem 86 Gear oraz Pawłem „Swanski”, polski oddział Ducati zbudował customowego Scramblera Ducati celem wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie Custom Rumble.

informacja prasowa

Custom Rumble to konkurs, który zorganizowało Ducati, a którego ideą było wyłonienie najlepszego, customowego Scramblera spośród maszyn przerobionych z inicjatywy lokalnych dealerów / importerów marki. W poniedziałek 18. stycznia zakończyła się faza głosowania na Instagramie i wyłoniono finalistów w konkursie Custom Rumble.

scr iron lungs pl2

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasz projekt dostał największą liczbę głosów ze wszystkich 40-stu zgłoszonych customów z całego świata!

Ostatni dzień głosowania był prawdziwą wojną nerwów. Nasz projekt, który od początku mieścił się w światowej czołówce, konkurował z Włochami z Monzy i Rzymu, których projekty – przy wielkim wsparciu gigantycznej społeczności włoskich Ducatisti – były dla nas ogromnym zagrożeniem. Podczas ostatniego dnia raz po raz zmieniał się lider. Ledwo nasz Iron Lungs zdążył wysforować się na prowadzenie, a już kilkoma głosami wyprzedali go budowniczowie z Ducati Roma. Ostatnim rzutem na taśmę, przy gigantycznym wsparciu polskiego środowiska motocyklistów, forów, grup dyskusyjnych i wszystkich największych portali motocyklowych udało nam się odskoczyć o przeszło 500 głosów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wielkie zaangażowanie w projekt i w głosowanie. Razem dokonaliśmy rzeczy niemożliwej.

Scrambler Iron Lungs w Turbokolor (4)

Podczas finału konkursu na World Ducati Week we włoskim Misano, Europy nie będzie reprezentował żaden ze znanych warsztatów z Niemiec, Francji czy Włoch. Będzie to polski projekt, który powstał w małym, klimatycznym warsztacie na warszawskiej Woli.

Dziękujemy, to wielka sprawa!

Finał Custom Rumble rozpocznie się już 1go lipca 2016. Wiemy, że będziecie z nami!

Scrambler Iron Lungs w Turbokolor (13)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl