Polski Scrambler Iron Lungs najlepszy na świecie!
MotoRmania
22 stycznia 2016

Jak pewnie pamiętacie, przy współpracy z warsztatem 86 Gear oraz Pawłem „Swanski”, polski oddział Ducati zbudował customowego Scramblera Ducati celem wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie Custom Rumble.

informacja prasowa

Custom Rumble to konkurs, który zorganizowało Ducati, a którego ideą było wyłonienie najlepszego, customowego Scramblera spośród maszyn przerobionych z inicjatywy lokalnych dealerów / importerów marki. W poniedziałek 18. stycznia zakończyła się faza głosowania na Instagramie i wyłoniono finalistów w konkursie Custom Rumble.

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować Państwa, że nasz projekt dostał największą liczbę głosów ze wszystkich 40-stu zgłoszonych customów z całego świata!

Ostatni dzień głosowania był prawdziwą wojną nerwów. Nasz projekt, który od początku mieścił się w światowej czołówce, konkurował z Włochami z Monzy i Rzymu, których projekty – przy wielkim wsparciu gigantycznej społeczności włoskich Ducatisti – były dla nas ogromnym zagrożeniem. Podczas ostatniego dnia raz po raz zmieniał się lider. Ledwo nasz Iron Lungs zdążył wysforować się na prowadzenie, a już kilkoma głosami wyprzedali go budowniczowie z Ducati Roma. Ostatnim rzutem na taśmę, przy gigantycznym wsparciu polskiego środowiska motocyklistów, forów, grup dyskusyjnych i wszystkich największych portali motocyklowych udało nam się odskoczyć o przeszło 500 głosów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wielkie zaangażowanie w projekt i w głosowanie. Razem dokonaliśmy rzeczy niemożliwej.

Podczas finału konkursu na World Ducati Week we włoskim Misano, Europy nie będzie reprezentował żaden ze znanych warsztatów z Niemiec, Francji czy Włoch. Będzie to polski projekt, który powstał w małym, klimatycznym warsztacie na warszawskiej Woli.

Dziękujemy, to wielka sprawa!

Finał Custom Rumble rozpocznie się już 1go lipca 2016. Wiemy, że będziecie z nami!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły