Podejrzany policjant próbuje zatrzymać motocyklistę, postanowił uciec

- Piotr Jędrzejak

Policjant miał niedomknięte drzwi w nieoznakowanym aucie, niezapięte pasy, jechał sam, a procedura zatrzymania nie wyglądała książkowo…

Motocyklista podpisujący się jako mm vlogs spokojnie jedzie przez Limanową. To wprawdzie jest dowód, że nie szalał po ulicach, ale film spokojnie możecie przewinąć do 1:30. Motocyklista dojeżdża wtedy do ronda, gdy z przypadkowego samochodu głowę wystawia „policjant”, nakazując mu zjechać na pobocze. Akcja rzeczywiście nie wygląda na książkową.

mm vlogs ujął to tak: „Zero zagrożenia z mojej strony, najechałem na podwójną ciągła przy rondzie, gdyż „policjant „, co widać na filmie, nie raczył zjechać do prawej krawędzi jezdni, tylko przycisnął mnie do podwójnej ciągłej, a jak wiadomo moto plus odpowiedni ubiór swoją szerokość mają. Policjant nie przedstawił się, miał niezapięte PASY i niedomknięte drzwi od nieoznakowanego pojazdu. Zdecydowałem nie zatrzymywać się, gdyż mógł to być równie dobrze ktoś za policjanta przebrany.”

Obejrzyjcie (od 1:30) i napiszcie, co o tym uważacie oraz czy mm vlog dobrze zrobił.

https://www.youtube.com/watch?v=9HQRYwghGjk

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl