II runda GymkhanaGP w Łodzi już w sobotę – start za free!
MotoRmania
29 lipca 2016

Wszyscy są mile widziani, każdy może wystartować oraz kibicować!

Już w najbliższą sobotę 30. lipca w Łodzi odbędzie się druga runda GymkhanaGP, cyklu zawodów w gymkhanie motocyklowej w randze nieoficjalnych Mistrzostw Polski. Runda organizowana jest przez Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej. Jak co roku po konkursie GP8 i głównej części rywalizacji, wliczanej do tabeli, rozegrany zostanie „Wyścig o Puchar Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej”.

W zawodach może wystartować każdy chętny posiadający prawo jazdy dowolnej kategorii i legalny motocykl (aktualny przegląd, OC). Rejestracja na zawody jest całkowicie darmowa (tak jak i uczestnictwo oraz kibicowanie), dostępna na stronie gymkhana-gp.pl, a także w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów.

Impreza odbywa się jak zawsze na terenie Politechniki Łódzkiej, wjazd bramą przy ul. Wólczańskiej 223, skąd zawodnicy i widzowie będą kierowani w odpowiednie miejsce. Rozpoczęcie zapisów na miejscu imprezy godzina 09:00, start GP8 godzina 10:00. Sponsorami łódzkiej rundy są: Politechnika Łódzka, Tim Motocenter, Honda, Motor Wings, Moto-akcesoria.pl, Korando, Motul, twojmotocykl.eu, Wolf Moto, Modeka i Am-racing, KOVIX.

After Party po zawodach jak zawsze w Pubie Iron Horse ul. Tuwima 16, dokładna godzina rozpoczęcia imprezy zostanie podana w trakcie zawodów.

Patronat medialny: MotoRmania i Klub Fotograficzny Politechniki Łódzkiej, oraz nasz lokalny partner Forum łódzkich Motocyklistów.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły