II runda GymkhanaGP w Łodzi już w sobotę – start za free!

- MotoRmania

Wszyscy są mile widziani, każdy może wystartować oraz kibicować!

Już w najbliższą sobotę 30. lipca w Łodzi odbędzie się druga runda GymkhanaGP, cyklu zawodów w gymkhanie motocyklowej w randze nieoficjalnych Mistrzostw Polski. Runda organizowana jest przez Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej. Jak co roku po konkursie GP8 i głównej części rywalizacji, wliczanej do tabeli, rozegrany zostanie „Wyścig o Puchar Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej”.

plakat gymkhana łodz

W zawodach może wystartować każdy chętny posiadający prawo jazdy dowolnej kategorii i legalny motocykl (aktualny przegląd, OC). Rejestracja na zawody jest całkowicie darmowa (tak jak i uczestnictwo oraz kibicowanie), dostępna na stronie gymkhana-gp.pl, a także w punkcie rejestracyjnym w dniu zawodów.

Impreza odbywa się jak zawsze na terenie Politechniki Łódzkiej, wjazd bramą przy ul. Wólczańskiej 223, skąd zawodnicy i widzowie będą kierowani w odpowiednie miejsce. Rozpoczęcie zapisów na miejscu imprezy godzina 09:00, start GP8 godzina 10:00. Sponsorami łódzkiej rundy są: Politechnika Łódzka, Tim Motocenter, Honda, Motor Wings, Moto-akcesoria.pl, Korando, Motul, twojmotocykl.eu, Wolf Moto, Modeka i Am-racing, KOVIX.

GymkhanaGP_2016_Motormania_fot_Aleksandra_Luczynska (11)

After Party po zawodach jak zawsze w Pubie Iron Horse ul. Tuwima 16, dokładna godzina rozpoczęcia imprezy zostanie podana w trakcie zawodów.

Patronat medialny: MotoRmania i Klub Fotograficzny Politechniki Łódzkiej, oraz nasz lokalny partner Forum łódzkich Motocyklistów.

GymkhanaGP_2016_Motormania_fot_Aleksandra_Luczynska (13)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl