Plecaki Ogio, zbroje 661, blokady Kovix – zapraszamy do Sklepu Motormanii!
MotoRmania
10 grudnia 2015

Wypasione plecaki Ogio No Drag Mach 5, legendarne już zbroje SixSixOne, czy efektywne blokady na tarczę Kovix to tylko kilka z ciekawych produktów w Sklepie.MotoRmania.com.pl (które można przy okazji kupić sobie lub komuś pod choinkę).

Plecaki motocyklowe Ogio No Drag Mach 5

To bezkompromisowe plecaki motocyklowe, wyróżniają je najwyższa jakość wykonania, przemyślane rozwiązania z zakresu aerodynamiki oraz ergonomii użytkownika. Jeśli często jeździsz motocyklem i musisz przewozić bagaż w postaci: laptopa, telefonu, portfela, dokumentów (w tym obszerniejszych teczek), kosmetyków, garderoby na zmianę (na przykład w pracy), drobnych zakupów itp., to powinieneś rozważyć inwestycję w dobry plecak! Po pierwsze, pojemność plecaka jest regulowana z 17 do 24 l. Po drugie, jest wodoodporny przy umiarkowanych opadach, ale gdybyś pragnął jeszcze lepiej zabezpieczyć jego zawartość, to za 99 PLN możesz dokupić w 100% nieprzemakalny pokrowiec, pasujący do wszystkich plecaków z linii No Drag Mach, i nie tylko. Po trzecie, plecak jest aerodynamiczny i o wiele lepiej od innych nadaje się do podróży motocyklem. Po piąte, posiada dobrze przemyślane rozmieszczenie komór i kieszeni na elementy bagażu. Po szóste, zapewnia niespotykaną wygodę w trakcie podróży motocyklem, zarówno w mieście jak i w trasie; nie uwiera, nie ogranicza ruchów, bardzo dobrze przylega (posiada przemyślane regulacje). W celu oprawy komfortu wentylacyjnego, pomyślano także o szybkoschnących materiałach od strony pleców. Można by tak jeszcze wyliczać kolejne zalety, ale chcemy zostawić Ci kilka niespodzianek, które odkryjesz sam, gdy weźmiesz plecak w ręce.

Zapraszamy do naszego sklepu, osobiście lub przez internet. Pamiętaj, że masz 30 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny, a my pokrywamy koszty przesyłek w obie strony – Ty nic nie tracisz!

Cena plecaka 799 PLN.
Duży wybór plecaków Ogio dostępny jest w naszym sklepie www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877 24 86.

Nowa zbroja 661 Rage

Sprawdzonych rozwiązań nie należy zbytnio udoskonalać – do tego wniosku doszli twórcy znanej od lat zbroi na siatce 661 Rage. W modelu na rok 2016 zmienił się tylko kolor na bardziej dyskretny, czarny. Zbroja jest przeznaczona dla motocyklistów, głównie offroadowych, oraz amatorów innych sportów ekstremalnych. Jej niewątpliwe zalety, to: bardzo dobra ochrona, niska waga oraz profil ochraniaczy, co umożliwia stosunkowo łatwe założenie jej pod kurtkę lub koszulkę. Wszystkie ochraniacze są certyfikowane, anatomicznie uformowane oraz wentylowane; pozwalają na dużą swobodę ruchów. Na szczególną uwagę zasługuje długi żółw na plecach, który zakrywa kręgosłup od szyi aż po kość ogonową. Za 649 PLN nabywasz super bezpieczny oraz wygodny produkt, z którego będziesz zadowolony na lata.

Zbroja 661 Rage jest dostępna w naszym sklepie www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877 24 86.

Blokady antykradzieżowe Kovix

Solidne, widoczne oraz kompaktowe – tak w skocie można scharakteryzować serię zabezpieczeń motocyklowych firmy Kovix. Cechą najbardziej charakterystyczną jest ich kolor, zwykle krzykliwy, co powoduje, że są bardzo widoczne i nie tylko odstraszą potencjalnego złodzieja, ale także przypomną właścicielowi motocykla, że musi coś ściągnąć zanim odjedzie. Dla bardziej zapominalskich są kolorowe linki prowadzone od blokady tarczy hamulcowej do kierownicy. Gdy weźmiesz blokadę w rękę, od razu zauważysz wyjątkowo solidne wykonie, precyzyjne spasowanie elementów oraz wysoką jakość materiałów. Wszystkie zabezpieczenia są wykonana ze stali nierdzewnej i hartowanej, a droższe modele posiadają bardzo głośny alarm, kory napędza wydajna bateria (wymienna lub akumulator ładowany przez USB). Nasze sklepowe testy dowiodły, że nie sposób zlekceważyć tak głośnego i charakterystycznego sygnału!

Kolejna rzecz, która wyróżnia zabezpieczenia antykradzieżowe Kovix, to bardzo ładny i praktyczny sposób pakowania towaru – idealny pomysł na prezent!

Duży wybór blokad jest dostępny w naszym sklepie www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877 24 86.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły