Piotr Dulnik nowym prezesem Suzuki Motor Poland

- MotoRmania

Jest to pierwszy przypadek, kiedy prezesem spółki europejskiej Suzuki zostaje ktoś spoza struktur japońskich.

Suzuki Motor Corporation ogłosiła zmiany w zarządach spółek z kapitałem SMC, w tym Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. wchodzące w życie z dniem 1 listopada 2017.

Pan Piotr Dulnik pełniący dotychczas funkcję Dyrektora Generalnego Sprzedaży i Marketingu Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. objął stanowisko Prezesa Zarządu spółki w Polsce.

Dotychczasowy Prezes, Pan Tomoyuki Shimazaki pełniący funkcję Prezesa Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. obejmuje stanowisko Prezesa Zarządu Suzuki France S.A.S..

Zmiany w zarządzie polskiej spółki są wyrazem uznania dla pozytywnych wyników marki Suzuki na rynku, które są konsekwencją efektywnego zarządzania sprzedażą w Polsce. Jest to pierwszy przypadek ustanowienia top managementu w spółce europejskiej Suzuki spoza japońskich struktur kadrowych SMC. Nowy zarząd będzie miał na celu zapewnienie stabilnego rozwoju marki Suzuki w Polsce w ramach strategii „Suzuki Next 100”, czyli umocnienia pozycji japońskiej marki na 100-lecie istnienia firmy, które przypada w 2020 roku.

Pan Piotr Dulnik, od wielu lat związany z branżą automotive, pracuje w Suzuki Motor Poland od 2007 roku. W swojej karierze pełnił funkcje menadżerskie – Dyrektora Sprzedaży oraz Dyrektora Generalnego Sprzedaży i Marketingu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl