Okolice Warszawy: motocyklista potrącił dziecko i uciekł – rozpoznajesz go?

- Piotr Jędrzejak

W czwartek 13. kwietnia motocyklista potrącił 7-letnią dziewczynkę w Zielonce pod Warszawą. Rodzice poszukują sprawcy.

Wypadek miał miejsce w czwartek 13. kwietnia. Jak pisze Lidia Zalewska, o godzinie 18:05 przy skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i 11. Listopada w Zielonce pod Warszawą, motocyklista potrącił 7-letnią dziewczynkę i uciekł w stronę Rembertowa.

Matka dziewczynki, Lidia szuka pomocy na Facebooku. Post z dnia wypadku (13.04):

Matce dziewczynki udało się namierzyć motocyklistę na kamerach monitoringu. Obraz niestety jest marnej jakości, ale Lidia udostępnia go na Facebooku, w nadziei, że ktoś rozpozna motocyklistę lub przynajmniej odgadnie model motocykla. Post z 15. kwietnia:

Poniżej wklejamy te same oraz dwa dodatkowe zdjęcia. Czy poznajecie motocykl lub motocyklistę? Jeżeli posiadacie jakiekolwiek informacje, możecie kontaktować się z policją, z nami na [email protected] lub bezpośrednio z Lidią na Facebooku.

Zielonka - motocyklista potracił dziewczynke i uciekl (1)

Zielonka - motocyklista potracił dziewczynke i uciekl (2)

Zielonka - motocyklista potracił dziewczynke i uciekl (3)

Zielonka - motocyklista potracił dziewczynke i uciekl (4)

Zielonka - motocyklista potracił dziewczynke i uciekl (5)

Zielonka - motocyklista potracił dziewczynke i uciekl (6)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl