Nowe Yamahy R6 już podbijają Mulholland

- Piotr Jędrzejak

Zobaczcie jedne z pierwszych, nowych R6 na drogach publicznych. 

Jeżeli jesteś motocyklistą z południowej części Kalifornii, na pewno znasz to miejsce. Chodzi o sekcję krętej drogi „The Snake” na trasie Mulholland. Jest to miejsce, w którym można dobrze pojeździć po zakrętach oraz spotkać znajomych i ciekawe pojazdy.

Sezon już się zaczął, nowe dostawy motocykli trafiły do salonów i klientów, a to oznacza, że na zakrętach The Snake pojawiły się nowe Yamahy R6. Na miejscu jak zwykle był RnickeyMouse, który wszystko nagrał. Zobaczcie jedne z pierwszych, nowych eRszóstek na drogach publicznych! (W białym malowaniu wygląda świetnie.)

Zobacz też: Nasz test nowej Yamahy R6 przeczytacie w kwietniowym wydaniu MotoRmanii.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl