Nowy importer marki Moto Guzzi w Polsce
MotoRmania
14 stycznia 2015

Od 1 stycznia wyłącznym importerem marki Moto Guzzi w Polsce jest firma Ital Bike Sp. z o.o. Firma ta już od dwóch lat jest też importerem marki Aprilia.

informacja prasowa

W chwili obecnej trwają intensywne prace nad tworzeniem nowej sieci dealerskiej, która już w nadchodzącym sezonie będzie prowadziła sprzedaż tych wspaniałych motocykli.

Biuro importera mieści się przy ul. Puławskiej 579 w Warszawie.
Telefon kontaktowy +48 696 490 501

Kilka słów o marce

Fabryka Moto Guzzi, która mieści się w Mandello del Lario nad jeziorem Como (północna część regionu Lombardia, ok. 70 km od Mediolanu) obchodzi w tym roku 94 lata.  Jest to jedna z najstarszych marek motocyklowych na świecie i co czyni ją jeszcze bardziej niesamowitą, wręcz kultową  to fakt,  że nigdy nie przerwała ona produkcji. Motocykle nadal, tak jak w 1921 roku,  wytwarzane są w murach tej samej fabryki u podnóża włoskiej części Alp.

Od kilku lat marka należy do koncernu Piaggio Group  i dzięki wsparciu kapitału największego europejskiego producenta jednośladów wprowadza do produkcji coraz to nowe modele.  Pokazany  2 lata temu model California 1400 zaskoczył cały motocyklowy świat połączeniem klasyki – w wyglądzie motocykla można odnaleźć ducha Californi 850 z 1971 roku, oraz nowoczesność w rozwiązaniach nie stosowanych dotychczas w tej kategorii motocykli.

Na  „Wystawie motocykli i skuterów” w Warszawie, która odbędzie się w dniach 6-8 lutego, importer zaprezentuje nowości przygotowane przez włoskiego producenta na rok 2015.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły