Nitro Circus Live w Warszawie już w grudniu!
MotoRmania
4 października 2013

14 grudnia w Warszawie na Stadionie Narodowym odbędzie się Nitro Circus Live! To najbardziej widowiskowe na świecie show z udziałem największych gwiazd sportów ekstremalnych.

Informacja prasowa

Zobaczymy podniebne ewolucje w wykonaniu, między innymi: Taka Higashino, Adama Jonesa, Blake’a „Bliko” Williamsa, Josha Sheehana, Erika Ronera, Grega „Special” Powella, Aarona „Wheelz” Fotheringhama, Chrisa Haffey’a oraz Andy’ego Buckwortha. Taką popularnością, jak Nitro Circus Live, stworzone przez legendę sportów akcji Travisa Pastranę, nie szczyci się żadna impreza ekstremalna na świecie!

Po raz pierwszy w historii światowe gwiazdy Nitro Circus Live przyjadą do Polski, gdzie zachwycą nas swoimi niezwykłymi umiejętnościami i pasją. Sportowcy wykonają najtrudniejsze i najbardziej niebezpieczne triki na motocyklach, rowerach, deskorolkach oraz innych pojazdach jak chociażby hulajnogi. Cała ekipa Nitro pozytywnie zakręcona na punkcie jazdy ekstremalnej, zaprezentuje cyrkowe akrobacje na specjalnym torze oraz 15-metrowej rampie!

Dwugodzinny spektakl sportów akcji to niebanalne show w pełnej oprawie choreograficznej, świetlnej oraz pirotechnicznej. Wydarzenie, które zaimponuje nie tylko miłośnikom sportów akcji, ale też wszystkim, którzy poszukują najlepszej rozrywki w mieście.

Na występy Nitro Circus Live sprzedaje się rekordowa liczba biletów na całym świecie. Do tej pory Travis Pastrana ze swoim show odwiedził 60 krajów i teraz zawita do Polski.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły