Lubisz Star Wars? Sprawdź kask w stylu R2-D2!
Piotr Jędrzejak
4 października 2013

„Moc jest w nim silna”. Od teraz będziecie chcieli właśnie taki kask.

Autorką tego projektu jest Jenn, artystka i ilustratorka z Filadelfii, USA. Jenn jest fanką serii Star Wars, przy okazji jeździ skuterem, więc nie mogła powstrzymać się przed stworzeniem sobie kasku w stylu jednego z najbardziej pozytywnych bohaterów całej serii, R2-D2.

Droga do osiągnięcia celu nie była skomplikowana. Jenn znalazła odpowiedni kask, zdarła z niego starą farbę i położyła podkład. Następnie przyszedł czas na najtrudniejszy etap – wyklejanie wzoru, aby położyć kolejny kolor. Tutaj Jenn przeklinała, że okręgi są tak okrągłe… Patrząc na zdjęcia, nie dziwimy się ani trochę. Kolejne były detale, śmieszna lampeczka charakterystyczna dla R2-D2 i niepoliczalna ilość puszek z lakierem bezbarwnym chroniącym całe dzieło sztuki Jenn.

Gdy wszystko wyschło, Jenn chodziła w nim cały dzień. Później poszła w nim spać. Okazało się też, że kask jest też świetny na przyjęcia. W ogóle spójrzcie na niego – ten kask jest świetny na wszystko!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły