Niski poziom wody w Warszawie odsłonił… skuter!
Piotr Jędrzejak
21 września 2012

Jak pewnie już wszyscy wiecie, Wisła osiąga rekordowo niskie poziomy w ostatnim czasie, a to z kolei służy przeróżnym znaleziskom.

Jak na przykład zabytków obrabowanych przez Szwedów w trakcie Potopu w XVII wieku. Przeróżne elementy rezydencji królewskich i pałaców zostały ostatnio wyciągnięte w Warszawie z Wisły z pomocą helikoptera. Ale to nie wszystko…

Policja znalazła w kanałku coś innego, równie niesamowitego. W Kanale Wystawowym w okolicy bloku Międzynarodowa 58 znaleziono… skuter! Na zlecenie policji, na brzeg wyciągnęli go strażacy. Czarno-czerwony Zipp Quantum nie wykazywał większych oznak zniszczenia, a na miejscu nie było też śladów wypadku.

Film z wyciągania skutera z Kanału możecie zobaczyć na stronach TVN Warszawa.

Poszlaki zaczynają łączyć się w całość! Przecież Barry jeździł w tym sezonie jakimś motorowerem, a samego testu ani widu, ani słychu – jak kamień w wodę… 😉

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły