Niebezpieczne wypadki i ich konsekwencje

- MotoRmania

Czy kiedykolwiek pomyśleliście o tym, że wsiadając na sprzęt warto wyręczyć świętego Krzysztofa i ustrzec się nie tyle przed wypadkiem, co jego skutkami?

news sponsorowany

Nie zawsze możemy zaplanować nasze wyjazdy motocyklowe. Bez względu na to czy dojeżdżacie codziennie do pracy, czy relaksujecie się w niedzielę po obiedzie, czy lubicie odkręcić na autostradzie – nawet najlepszy kierowca musi być świadomy, że wypadki się zdarzają.

Nawet jeżeli Wy jedziecie prawidłowo to nie znaczy, że nie spotkacie się z pijanym lub nieuważnym kierowcą samochodu, którego jedynymi słowami będzie: „Przepraszam, nie widziałem Cię”.
Szpital, długa rehabilitacja, kosztowne leczenie – ilu z nas pamięta o tym, żeby dobrze się ubezpieczyć? Z ręką na sercu – niewielu. Zawsze staramy się oszczędzać, żeby nie zapłacić za dużo i słusznie, ale pamiętajmy jednak, że NFZ też będzie na Was oszczędzał – a to do przyjemnych tematów już nie należy.

Niektórzy z Was pamiętają wyłącznie o obowiązkowym OC, jednak warto zatroszczyć się również o dobre ubezpieczenie NNW. Decyzję każdy podejmuje mniej lub bardziej świadomie, ale jak zawsze każdy wybór niesie za sobą konsekwencje.

Z pomocą przychodzą firmy ubezpieczeniowe. Tutaj możecie sprawdzić ofertę VestiGo

Co zyskujecie ubezpieczając się mądrze:

– zwrot kosztów leczenia (w tym rehabilitacji), które pozwolą Wam wrócić do zdrowia po leczeniu,
– zapewniacie wsparcie finansowe rodzinie i najbliższym kiedy Was zabraknie,
– Wy decydujecie o sumie ubezpieczenia, czyli maksymalnej kwocie, która zostanie wypłacona po szkodzie,
– zapłacicie mniej za OC i AC wykupione w pakiecie – tu możecie obliczyć składkę.

O pakietach AC i OC więcej przeczytacie TUTAJ.

Ubezpieczenie NNW działa praktycznie od samego początku Twojej podróży aż do jej zakończenia. Wystarczy że motocykl przewróci się na nogę podczas wsiadania – od tego momentu masz pełną ochronę. Ubezpieczyciel zapłaci za: całkowity lub częściowy uszczerbek na zdrowiu (złamanie nogi, ręki, uszkodzenie wzroku, śmierć), za uciążliwe leczenie, za każdy dzień pobytu w szpitalu, za sprzęt rehabilitacyjny (kule, szyny, opaski uciskowe).

Jest kilka wariantów ubezpieczeń, warto o nie zapytać podczas ubezpieczania motocykla. Najlepszą opcją jest jego wykupienie podczas ubezpieczania w zakresie AC jednak to nie warunek, ubezpieczenie NNW można dokupić w dowolnym momencie trwania ubezpieczenia OC.

Już teraz możesz wykupić swoje ubezpieczenie ONLINE lub telefonicznie pod numerem: 506 355 590.

Jeżeli to Was nie przekonuje do zakupu dobrego ubezpieczenia to mamy nadzieję, że macie dobre układy ze świętym Krzysztofem …

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl