Najtańsze polisy OC i AC na moto

- MotoRmania

W ciągu roku są tylko dwa dni, w których nie możesz nic zrobić – wczoraj i jutro. Do przeszłości wrócić się nie da ale dzień jutrzejszy możemy zaplanować. Jako motocykliści i specjaliści od ubezpieczeń wiemy o tym najlepiej i oferujemy to, co każdy rozsądnie myślący motocyklista powinien mieć w dowodzie rejestracyjnym motocykla.

News reklamowy

Mowa o polisie AC – dobrowolnym ubezpieczeniu w razie wypadku i kradzieży motocykla. Jesteś właścicielem cennego pojazdu i bez względu na to jak dobrym kierowcą jesteś, musisz być przygotowany na różne sytuacje losowe. Obowiązkowe OC na pewno nie jest dla Ciebie wystarczającym ubezpieczeniem. Jedynym słusznym rozwiązaniem jest zakup polisy AC.

Staramy się obalić panujący w Polsce mit, że polisy do motocykli są bardzo drogie. Od lat byliśmy przyzwyczajeni, że towarzystwa ubezpieczeniowe albo nie chcą nas ubezpieczać, a jeżeli już, to zrobią to za mocno wyśrubowane stawki. Dopiero od niedawna ubezpieczyciele zrozumieli, że posiadacze motocykli to licząca się grupa klientów i dostosowali ceny ubezpieczeń, aby stały się bardziej przystępne.

Dzięki oferowanym przez nas pakietom nasi klienci mogą zaoszczędzić naprawdę spore kwoty w porównaniu do innych ofert występujących na rynku, zobaczcie poniżej jak kształtowały się przykładowe ceny ubezpieczeń motocykli w różnych rejonach kraju (przykładowe dane naszych Klientów):

– BMW R1200 GS 2015 – Warszawa – 3.060,00 zł
– Ducati Diavel 2013 – Białystok – 2.892,00 zł
– Honda CBR 1000RR 2008 – Kraków – 1.178,00 zł
– HD Sportster XL 1200 2015 – Wrocław – 2.019,00 zł
– Suzuki GSR 750 2014 – Rzeszów – 1.152,00 zł
– Triumph Tiger Explorer 2013 – Katowice – 2.449,00 zł
– Yamaha R1 2015 – Szczecin – 3.962,00 zł

W ubezpieczeniu zawieranym w ramach pakietu stawki są zależne od modelu i wieku pojazdu, strefy, w której rejestrowany jest motocykl oraz historii przebiegu ubezpieczenia.

Co najważniejsze – suma ubezpieczenia motocykla NIE ZMNIEJSZA się w czasie trwania ubezpieczenia o kwotę wypłaconego odszkodowania. W przypadku szkody całkowitej lub kradzieży za wartość motocykla do celów ustalenia odszkodowania przyjmuje się sumę ubezpieczenia – innymi słowy utrzymana zostaje wartość z faktury (w przypadku nowych motocykli). Nie ma też udziału własnego w szkodzie – towarzystwo ubezpieczeniowe nie obciąży Cię za spowodowaną szkodę.

Kolejną korzyścią jest fakt, iż nasze polisy są akceptowane przez większość towarzystw leasingowych i banków.

Nasze ubezpieczenie obejmuje:
– OC
– Assistance do OC
– Zieloną Kartę
– Autocasco pojazdów mechanicznych od uszkodzeń, zniszczeń i kradzieży w pełnym zakresie
– Car Assistance
– NNW Kierowcy i pasażerów
– Informacja Prawna

Ubezpieczenia jeszcze nigdy nie były tak przystępne – nie musisz ruszać się z miejsca by ubezpieczyć swój motocykl – zrobimy wszystko za Ciebie. Wystarczy, że prześlesz do nas kilka informacji wymaganych przez ubezpieczyciela i zdjęcia motocykla – resztą zajmiemy się my: www.vestigo.com.pl

Już dzisiaj sprawdź stawkę za ubezpieczenie swojego motocykla – skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zapraszamy również na naszą stronę na FB: POLUB NAS NA FACEBOOKu 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl