Napędy WRP i ESJOT – specjalna promocja w Sklepie MotoRmania
Piotr Jędrzejak
18 maja 2016

Zachęcamy do skorzystania z promocji na napędy do motocykli cross oraz enduro, która obejmuje zębatki i łańcuchy firm WRP i ESJOT. Tylko dla MotoRmaniaków w Sklepie MotoRmania!!

informacja prasowa

Kup dowolny zestaw napędowy, składający się z dowolnych produktów ww. firm, np. przednia zębatka WRP, tylna zębatka ESJOT oraz łańcuch WRP, a otrzymasz w prezencie drugą przednią zębatkę gratis! Oferta jest ważna tylko do 30 czerwca 2016 i jest skierowana wyłącznie do czytelników magazynu oraz portalu MotoRmania. W zamówieniu należy dopisać „Promocja WRP i ESJOT w MotoRmania”. Wartość gratisu waha się od 49 do 69 PLN, w zależności od zębatki i modelu motocykla.

WRP i ESJOT to firmy oferujące jedne z najlepszych na świecie i najtrwalszych zestawów napędowych do motocykli offroad. Produkty tych firm są używane przez czołowych zawodników motocrossu i enduro, a także wiodących producentów motocykli, np. KTM.

Zamówienia można składać przez sklep, telefonicznie lub mailowo, pamiętając o dopisku „Promocja WRP i ESJOT w MotoRmania”. Podaj nam markę, model i rocznik motocykla, a my wszystko za Ciebie sprawdzimy i zaproponujemy zestaw napędowy w fabrycznej konfiguracji lub na życzenie zamienimy ilości zębów na zębatkach wg Twoich preferencji.

Przykładowe ceny tylnych zębatek to 129-139 PLN za stalowe ESJOT i 199 PLN za aluminiowe WRP. Przednie zębatki ESJOT kosztują 49 PLN, a WRP 59-69 PLN. Łańcuchy 520 ESJOT kosztują 199-349 PLN, a WRP 299-399 PLN. W szczególności polecamy łańcuchy o-ringowe, ponieważ ich żywotność jest co najmniej 3x dłuższa od najlepszych łańcuchów zwykłych, jak również przewyższają żywotnością łańcuchy x- lub z-ringowe. Nie każdy wie, że przy napędach wyposażonych w o-ringowe łańcuchy eksploatacja się tak bardzo wydłuża, że przednią zębatkę należy zmienić w tym czasie 2, a nawet 3 razy, ponieważ to jeszcze bardziej przedłuża żywotność całego zestawu.

W kwestiach technicznych pomogą Wam nasi przeszkoleni i doświadczeni sprzedawcy. Zapraszamy na zakupy!

Wszystkie promocyjne elementy zestawów napędowych dostępne są na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877-24-86, sklep@motormania.com.pl.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły