KickAss Extreme Enduro, czyli odcinek od Enduro KeX
Piotr Jędrzejak
18 maja 2016

Nie do końca wiemy, jak do tego doszło, ale udało nam się przegapić nowy odcinek Enduro Kex sprzed ponad trzech tygodni. Chłopaki tym razem nazwali go „KickAss Extreme Enduro”, co można przetłumaczyć, jako „wypasione ekstremalne enduro”. Aczkolwiek biorąc pod uwagę, jak bardzo wszystkich sponiewierało, być może chodziło o „ekstremalne skopanie tyłków w enduro”?

Chłopaki jak zwykle wyżywali się na najbardziej stromych podjazdach, jakie mogli znaleźć oraz na strumykach, przez które można było przeskoczyć. Do tego znalazły się też kombinacje, jak podjazdy wzdłuż strumyków… Jak zwykle miło pooglądać gości, którzy wiedzą jak jeździć, którzy zaliczają zabawne gleby, a do tego montują swoje filmy w przyjemny sposób. Jak to mówią w Ameryce: sit back and enjoy!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły