Nakolanniki na podwójnym zawiasie: Thor Force XP w Sklepie MotoRmania
MotoRmania
20 czerwca 2016

Thor Force XP to nakolanniki z najwyższej półki. Bardzo dobrze chronią rzepkę, piszczel oraz część uda bezpośrednio nad kolanem.

informacja prasowa

Podwójny zawias bardzo ułatwia ruchy oraz dopasowuje lepiej ochraniacz pozycji stawu kolanowego. Na uwagę zasługuje sposób mocowania, który jest na paski z tzw. „pamięcią”, co oznacza, że raz ustawiamy ich długość i potem nie musimy ich regulować, zapinając je na zaczep. Do tego pod paskami są bardzo szerokie pasy neoprenowe, zakończone rzepami, które jeszcze lepiej trzymają ochraniacze na swoim miejscu oraz chronią skórę przed wpijaniem się gumowych pasków.

Podsumowując: Thor force XP to solidne, wygodne i mocno rozbudowane ochraniacze na kolana, które w szczególności polecamy najbardziej wybrednym i wymagającym miłośnikom jazdy terenowej na motocyklach lub quadach. Ochraniacze występują w 3 rozmiarach: S/M oraz L/XL oraz XXL. Cena za parę to 529 PLN.

Thor Force XP w Sklepie MotoRmania (klik).

Ten oraz wiele innych ochraniaczy motocyklowych są dostępne od ręki w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym. Zapraszamy, odwiedź nas!

Pełna oferta ciuchów i akcesoriów wszelkiego rodzaju dostępna na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877 24 86.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły