Kto rzuci się w pościg za złodziejem torebki? Motocyklista!

- Piotr Jędrzejak

Zatłoczona, wielopasmowa ulica… Motocyklisty to nie rusza, rzuca się w pieszy pościg!

Akcja miała miejsce pod koniec kwietnia i najwyraźniej spodobała się w sporej części internetu – przez niecałe 2 miesiące film obejrzano już pół miliona razy! Nas powiadomił o tym klipie Kamil, dzięki!

Zwykły dzień, zwykły motocyklista na Hondzie VFR, zwykła ulica gdzieś w Kijowie. Motocyklista jednak zauważył, że w jego stronę biegnie jakiś facet… Motocyklista natychmiast się orientuje, że to złodziej damskiej torebki! Nie zważając na to, że przebiegają przez dość zatłoczoną, wielopasmową ulicę, motocyklista zostawia swój motocykl i rzuca się w pieszy pościg!

Złodziej po chwili orientuje się, że jest na przegranej pozycji, dlatego porzuca torebkę, a motocyklista oddaje ją prawowitej właścicielce. Reakcja kobiety chyba wynagradza cały wysiłek!

Ta akcja zdecydowanie kwalifikuje się do kategorii „dobry uczynek”.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl