Na VIII Sanok Cup zaczekamy do 2016 roku
MotoRmania
3 grudnia 2014

Tragiczna śmierć Grzegorza Knappa przyczyną przełożenia następnej edycji turnieju.

Dwa razy dłużej niż zwykle potrwa przerwa pomiędzy kolejnymi zawodami o puchar miasta Sanoka. Decyzją Pawła Ruszkiewicza, właściciela Ruszkiewicz Sport Marketing, w najbliższym sezonie prace Ice Racing Team Polska skupią się na odbudowaniu siły sportowej zespołu.

„Ze względu na śmierć Grzegorza Knappa i brak innych Polaków na światowym poziomie najbliższej zimy zawodów w Sanoku nie organizujemy. Wielkie lodowe ściganie wróci na „Błonie” w 2016 roku.”- poinformował promotor zespołu.

Rok przerwy na Podkarpaciu nie oznacza jednak, że najbliższej zimy nie ujrzymy w akcji motocykli przeznaczonych do zimowej odmiany speedwaya. Na celowniku organizatorów są nowe lokalizacje, w których nietrudno o uzyskanie odpowiedniej grubości tafli. Są to akweny położone w pobliżu polskich biegunów zimna: północno-wschodni – Suwałki i vice-versa, południowo-zachodni – położone nieopodal Jeleniej Góry Stawy Podgórzyńskie.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły