MV Agusta w Polsce: nowy importer, nowe salony

- MotoRmania

Po krótkiej przerwie MV Agusta wraca na polski rynek. Pojawił się nowy importer, a do tego ruszyły nowe salony wraz z autoryzowanymi serwisami.

Honorowe rozpoczęcie działalności nastąpiło wczoraj przy ul. Puławskiej 403A w Warszawie – to właśnie tam znajduje się salon importerski MV Agusty, prowadzony przez firmę Motors Sp. z o.o. Spotkanie zorganizowane zostało dla dealerów oraz mediów, a importer opowiadał nie tylko o planach rozwoju marki, ale także pięknych motocyklach, które można podziwiać na żywo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie ma wątpliwości, że MV Agusta to marka ekskluzywna. Ceny motocykli startują z poziomu około 60 000 złotych, a każdy, kto przekroczy próg salonu MV Agusta, może liczyć na wyjątkową obsługę i indywidualne podejście. Nowy importer obiecuje także profesjonalną obsługę w autoryzowanych serwisach działających przy salonach, a także pełną dostępność akcesoriów i części zamiennych.

Na miejscu był nasz fotograf Darek znany pod ksywką Papuq, a rozmawiał z Januszem Mitko reprezentującym firmę Motors:

Warunki za oknem póki co nie zachęcają, aby zabrać testowe MV Agusty na przejażdżkę, ale nigdy nie ma złego momentu, aby przyjrzeć się im z bliska. Możecie to zrobić w czterech salonach:

MV Agusta Warszawa
ul. Puławska 403A
02-801 Warszawa

MV Agusta Poznań
ul. Bułgarska 65B
60-320 Poznań

MV Agusta Wrocław
ul. Wrocławska 33e
Długołęka pod Wrocławiem

MV Agusta Kraków
Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34
31-536 Kraków

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl