MV Agusta w Polsce: nowy importer, nowe salony
MotoRmania
8 lutego 2019

Po krótkiej przerwie MV Agusta wraca na polski rynek. Pojawił się nowy importer, a do tego ruszyły nowe salony wraz z autoryzowanymi serwisami.

Honorowe rozpoczęcie działalności nastąpiło wczoraj przy ul. Puławskiej 403A w Warszawie – to właśnie tam znajduje się salon importerski MV Agusty, prowadzony przez firmę Motors Sp. z o.o. Spotkanie zorganizowane zostało dla dealerów oraz mediów, a importer opowiadał nie tylko o planach rozwoju marki, ale także pięknych motocyklach, które można podziwiać na żywo.

Nie ma wątpliwości, że MV Agusta to marka ekskluzywna. Ceny motocykli startują z poziomu około 60 000 złotych, a każdy, kto przekroczy próg salonu MV Agusta, może liczyć na wyjątkową obsługę i indywidualne podejście. Nowy importer obiecuje także profesjonalną obsługę w autoryzowanych serwisach działających przy salonach, a także pełną dostępność akcesoriów i części zamiennych.

Na miejscu był nasz fotograf Darek znany pod ksywką Papuq, a rozmawiał z Januszem Mitko reprezentującym firmę Motors:

Warunki za oknem póki co nie zachęcają, aby zabrać testowe MV Agusty na przejażdżkę, ale nigdy nie ma złego momentu, aby przyjrzeć się im z bliska. Możecie to zrobić w czterech salonach:

MV Agusta Warszawa
ul. Puławska 403A
02-801 Warszawa

MV Agusta Poznań
ul. Bułgarska 65B
60-320 Poznań

MV Agusta Wrocław
ul. Wrocławska 33e
Długołęka pod Wrocławiem

MV Agusta Kraków
Galeria Kazimierz
ul. Podgórska 34
31-536 Kraków

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły