Motors Italia: nowy salon MV Agusta, Benelli i SWM w Piasecznie!
MotoRmania
7 grudnia 2017

Nowy punkt na motocyklowej mapie Warszawy i okolic! Właśnie rozpoczął działalność autoryzowany salon i serwis Motors Italia przy Puławskiej 34 w Piasecznie. W grudniu, oprócz ciekawej oferty sprzętowej, na klientów czekają świąteczne promocje!  

informacja prasowa

Autoryzowany salon i serwis Motors Italia w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 34 oficjalnie jest do Waszej dyspozycji od środy 6. grudnia. W ofercie pojawią się trzy włoskie marki – MV Agusta, Benelli i SWM – każda o nieco innym charakterze, ale wszystkie z ciekawą historią i włoskim temperamentem. Na miejscu działa autoryzowana stacja serwisowa oraz profesjonalnie wyposażony warsztat dla wszystkich marek motocykli.

Na wszystkich, którzy odwiedzą Motors Italia w grudniu czeka kawa, włoskie przekąski i świąteczne ceny na motocykle. Wisienką na torcie jest MEGA WYPRZEDAŻ wybranych modeli Moto Guzzi i Aprilia z rocznika 2017 – oszczędność nawet ponad 10 tys. złotych! To nie koniec atrakcji – ciekawe promocje obejmują również usługi serwisowe, akcesoria i inne marki motocykli dostępne na Puławskiej 34.

Zapraszamy na Puławską 34. Dołącz do wydarzenia na FB!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły