Drużyna G, pościgi, motocykle, śmigłowiec, rowery – na taki film promocyjny można iść do kina!
Piotr Jędrzejak
7 grudnia 2017

Jakaś-tam firma postanowiła nakręcić jakiś-tam film promocyjny. Efekt? Zanim klikniecie play, usiądźcie i zapnijcie pasy.

Firma Gils’on Tracks zajmuje się budowaniem torów. Głównie konstruują rowerowe pump-tracki, ale w razie potrzeby tor motocrossowy też nie powinien być wyzwaniem. Odrzućcie wątpliwości, nie wspominamy o nich bez powodu. Gils’on Tracks nie jest zwykłą firma budowlaną – ta firma przy okazji sponsoruje i zrzesza kilku sportowców z różnych dziedzin. Ostatnio powstał ich nowy film promocyjny. I nie jest to jakiś-tam-klip nagrany komórką sprzed 8 lat. To wysokiej jakości produkcja filmowa!

Gdy jednemu z zawodników „ktoś” kradnie rower, do akcji wkracza Drużyna G (pamiętacie Drużynę A?), a następnie dzieją się widowiskowe pościgi na krętych drogach, z udziałem kilku różnych motocykli, śmigłowca oraz driftowozu. Nawet ten zwykły bus jedzie jak wyścigówka!

Jeżeli wciąż mało Wam akcji, możecie obejrzeć klip zza kulis. Jest równie widowiskowo.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły