Hipnotyzujące onboardy od zespołu Pramac Racing

- Piotr Jędrzejak

Jedna kamera obserwuje jazdę z pozycji wahacza, druga patrzy na przednią oponę gdzieś spod silnika.

Zespół Pramac Racing zawsze dość silnie działał w mediach społecznościowych, no i rzeczywiście raz na jakiś czas ekipa idealnie trafia w gusta swoich fanów – publikuje tak dobre filmy lub zdjęcia, że rozchodzą się one po internecie w tempie wirusowym. Teraz zespół korzystający z motocykli Ducati proponuje nam hipnotyzujące on-boardy.

Filmy pochodzą z testów na hiszpańskim torze Jerez. W pierwszym z nich zespół pyta, czy nie jest to najbardziej spektakularna kamera pokładowa ever? Jak uważacie? Przed Wami niemalże 8 minut jazdy Jacka Millera na Ducati, oglądanej z kamery na wahaczu.

Drugi klip przedstawia ciężkie życie przedniej opony. Tym razem ponad 11 minut akcji zapewnia Danilo Petrucci. W sam raz na czwartkowe odprężenie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl