MotoRmania zaprasza na Warsaw Motorcycle Show 2019

- MotoRmania

W najbliższe piątek, sobotę i niedzielę odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu motocyklisty – targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show 2019.

Już drugi rok z rzędu trud zorganizowania wystawy motocyklowej w stolicy podejmuje centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo, zlokalizowane w Nadarzynie pod Warszawą. Jak czytamy na stronie organizatora, można spodziewać się wielu atrakcji: „Premiery najlepszych światowych marek, m.in. Yamaha, MV Agusta, BMW, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Bajaj i Kawasaki, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także strefa tatuażu. To wszystko czeka na odwiedzających na największych motocyklowych targach w Europie Środkowo-Wschodniej, Warsaw Motorcycle Show, w dniach 1-3 marca 2019 w Ptak Warsaw Expo. Na targach do wygrania Yamaha Naked”.

Na targach Warsaw Motorcycle Show w dniach 1-3 marca 2019 pojawi się także MotoRmania. Na naszym stoisku (zlokalizowanym w głównej hali D, stoisko C18, wejście D3t) przede wszystkim gościli będziemy przedstawicieli programu MotoRmania KidzGP. Każdy z odwiedzających będzie mógł porozmawiać z dziećmi trenującymi na motocyklach, a także z ich rodzicami. Oczywiście nie zabraknie motocykli – tych dla najmłodszych, a także kilku wyjątkowych. W ramach polskiej premiery pojawią się motocykle marki Caballero. Na stoisku zobaczycie także unikalny, wyprawowy motocykl AJP PR7.

caballero

Na stoisku MotoRmanii obejrzycie świetne klipy i zdjęcia motocyklowe, a każdy zainteresowany będzie mógł osobiście przekonać się, jak fotografować i filmować w podróży z aparatami marki Olympus oraz jak zabezpieczyć zwój sprzęt z kuframi HPRC. W ramach wyjątkowego klimatu motocyklowo-emocjonującego, znajdzie się u nas Gyrokopter Xenon Argon 915 iS. W strefie komfortu każdy będzie mógł uraczyć się zimnym Monsterem, a jako rozrywkę dodatkową potraktować można możliwość strzelania z profesjonalnego łuku bloczkowego oraz okiełznania popularnego trickboarda.

Do zobaczenia na Warsaw Motorcycle Show! Pamiętajcie, że znajdziecie u nas także wyśmienitą kawę od ekipy Coffee Lovers.

kidzgp ajp pr7 XENON ARGON 915 iS,

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl