MotoRmania zaprasza na Warsaw Motorcycle Show 2019
MotoRmania
27 lutego 2019

W najbliższe piątek, sobotę i niedzielę odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu motocyklisty – targi motocyklowe Warsaw Motorcycle Show 2019.

Już drugi rok z rzędu trud zorganizowania wystawy motocyklowej w stolicy podejmuje centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo, zlokalizowane w Nadarzynie pod Warszawą. Jak czytamy na stronie organizatora, można spodziewać się wielu atrakcji: „Premiery najlepszych światowych marek, m.in. Yamaha, MV Agusta, BMW, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Bajaj i Kawasaki, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju, szkolenia z bezpieczeństwa jazdy, a także strefa tatuażu. To wszystko czeka na odwiedzających na największych motocyklowych targach w Europie Środkowo-Wschodniej, Warsaw Motorcycle Show, w dniach 1-3 marca 2019 w Ptak Warsaw Expo. Na targach do wygrania Yamaha Naked”.

Na targach Warsaw Motorcycle Show w dniach 1-3 marca 2019 pojawi się także MotoRmania. Na naszym stoisku (zlokalizowanym w głównej hali D, stoisko C18, wejście D3t) przede wszystkim gościli będziemy przedstawicieli programu MotoRmania KidzGP. Każdy z odwiedzających będzie mógł porozmawiać z dziećmi trenującymi na motocyklach, a także z ich rodzicami. Oczywiście nie zabraknie motocykli – tych dla najmłodszych, a także kilku wyjątkowych. W ramach polskiej premiery pojawią się motocykle marki Caballero. Na stoisku zobaczycie także unikalny, wyprawowy motocykl AJP PR7.

Na stoisku MotoRmanii obejrzycie świetne klipy i zdjęcia motocyklowe, a każdy zainteresowany będzie mógł osobiście przekonać się, jak fotografować i filmować w podróży z aparatami marki Olympus oraz jak zabezpieczyć zwój sprzęt z kuframi HPRC. W ramach wyjątkowego klimatu motocyklowo-emocjonującego, znajdzie się u nas Gyrokopter Xenon Argon 915 iS. W strefie komfortu każdy będzie mógł uraczyć się zimnym Monsterem, a jako rozrywkę dodatkową potraktować można możliwość strzelania z profesjonalnego łuku bloczkowego oraz okiełznania popularnego trickboarda.

Do zobaczenia na Warsaw Motorcycle Show! Pamiętajcie, że znajdziecie u nas także wyśmienitą kawę od ekipy Coffee Lovers.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły