MotoRmania na Instagramie: obserwujcie, oznaczajcie!

- MotoRmania

Pojawiliśmy się na Instagramie i będziemy wrzucali tam same najfajniejsze rzeczy!

Pewnie zadajecie sobie teraz pytanie, dlaczego te głupki z MotoRmanii dopiero teraz pojawili się na Insta?! To dobre pytanie, ale niech pozostanie bez odpowiedzi. Skupmy się na tym, że już jesteśmy i zapraszamy.

Do naszego nowego Instagrama mają dostęp te osoby, które najlepiej znacie z miesięcznika i portalu. To oznacza, że będziemy tam wrzucać najlepsze zdjęcia i filmy z naszej motocyklowej i motormaniowej codzienności. Tego nie zobaczycie na Facebooku! Póki co wpadajcie na naszego Instagrama, obserwujcie – no i oczywiście róbcie własne fotki oznaczając „motormania.com.pl”! Będziemy cieszyli się ze wszystkich zdjęć z Wami, z Waszymi motocyklami i oczywiście z fotek, na których znajdzie się miesięcznik MotoRmania albo nasze naklejki!

P.S.: Już niedługo konkurs, ale o tym na Instagramie 🙂

>> MotoRmania na Instagramie (klik) <<

Instagram MotoRmania

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl