MotoParada Niepodległości: motocyklowy przejazd przez Warszawę 11 listopada

- MotoRmania

W setną rocznicę odzyskania niepodległości, setki motocyklistów w biało-czerwonych barwach zagoszczą w Warszawie 11 listopada. Motocykliści i nie tylko, będą mieli możliwość wzięcia udziału i podziwiania patriotycznej parady motocykli.

informacja prasowa

W Dzień Niepodległości obchodzonych jest wiele uroczystości, a pamięć o naszej historii jest przedstawiana w rozmaity sposób. Motocykliści, Fundacja Jednym Śladem i Burmistrz Miasta Sulejówek, w ten szczególny dzień, zapraszają na MotoParadę Niepodległości!

MotoParada Niepodległości to ryk silników i dźwięk łopoczących na wietrze flag, które będzie słychać już z daleka. Start parady odbędzie się w Sulejówku przy ul. Paderewskiego, zaraz po wspólnym odśpiewaniu Hymnu Polski i po oficjalnym złożeniu kwiatów pod pomnikiem Marszałka. Następnie parada motocykli ruszy w stronę Warszawy.

„Motoparada Niepodległości to motocyklowe wydarzenie ponad podziałami. Apolityczne, organizowane przez motocyklistów, by wspólnie celebrować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy wszystkich motocyklistów, sympatyków jednośladów, jak i mieszkańców Sulejówka i Warszawy mówią organizatorzy, Agata Lewandowska z Fundacji Jednym Śladem i Jacek Durlik.

Trasa tegorocznej edycji parady:

Parada motocykli wystartuje 11 listopada spod pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku z ul. Paderewskiego o godz. 13:30. Z Sulejówka motocykle podjadą ulicami Warszawy, aby zakończyć przy ul. Pory.

Przejazd:

Paderewskiego nr 94 Sulejówek, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego – droga nr 638, ul. Trakt Brzeski, ul. Bronisława Czecha, ul. Płowiecka, Rondo Ignacego Mościckiego, ul. Płowiecka, ul. Grochowska, Rondo Wiatraczna, al. Stanów Zjednoczonych, trasa Łazienkowska, pl. Na Rozdrożu, al. Ujazdowskie, ul. Belwederska, ul. Sobieskiego, ul. Idzikowskiego, ul Pory. Koniec przejazdu na wysokości toru Stegny.

Uczestnicy:

Zapraszamy motocyklistów do aktywnego uczestnictwa i przybrania swoich maszyn w patriotyczne atrybuty.

godz. 12:00 Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza na wspólne odśpiewanie Hymnu Polski

godz. 12:00-13:30 Zbiórka motocyklistów przy ul. Paderewskiego, Sulejówek

godz. 13:30 Start parady

Mieszkańców Sulejówka i Warszawy zapraszamy do przywitania parady na trasie jej przejazdu.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na FB.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl