MotoImpreza w salonie Motorway Poznań już za tydzień

- MotoRmania

Zapraszamy do nowej siedziby Salonu Motorway Poznań (ul. Romana Maya 1) – w dniach 9-11. czerwca będzie się u nas działo!

informacja prasowa

W tych dniach będzie można załapać się na testy kasków Shoei od SHOEI Polska, nawigacji Tomtom RIDER w wersji 410, a także wziąć udział w niespotykanych dotąd na polskim rynku Spidi Days ze Spidi Polska, gdzie będzie można facebook-poznanprzetestować wybrane modele kurtek Spidi oraz zgarnąć gratisowy protektor Z54 do każdej zakupionej kurtki. Nie obędzie się także bez atrakcyjnych gadżetów!

W sobotę (10 czerwca) będzie także można załapać się na pyszne jedzonko z grilla i przyjrzeć się z bliska zabytkowym motocyklom. Zaproście również swoich znajomych i odwiedźcie nas wspólnie. Czekamy na Was w NOWEJ LOKALIZACJI! 🙂 Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Piątek 9 czerwca w godzinach 10-19
Sobota 10 czerwca w godzinach 10-18
Niedziela 11 czerwca w godzinach 10-18

Do zobaczenia!

dsc_7964-dsc_7966

dsc_7931-dsc_7933

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl