Motocyklem Bezpiecznie: odbierz prezent na wakacje!
MotoRmania
23 czerwca 2014

„Motocyklem bezpiecznie. 19 praktycznych wskazówek i porad doświadczonych podróżników” – darmowy ebook od Dobrych Sklepów Motocyklowych jest już dostępny dla wszystkich miłośników jednośladów.

news reklamowy

Jeździsz na motocyklu od lat? A może właśnie kupiłeś swój pierwszy motocykl? Jeździsz po mieście? Robisz krótkie wypady z kolegami? A może wypuszczasz się w dłuższe wakacyjne podróże po Polsce, czy nawet po świecie?

Wakacje przed nami, więc będziesz miał okazję do wielu podróży – krótkich wypadów weekendowych i długich wyjazdów wakacyjnych.

Dlatego mamy dla Ciebie prezent – darmowego ebooka  „Motocyklem bezpiecznie. 19 praktycznych wskazówek i porad podróżników” – warto przeczytać, zanim wybierzesz się na wakacyjne wojaże motocyklem.

W ebooku przedstawiamy sytuacje, które mogą zdarzyć się w drodze oraz rozwiązania, jak tych niebezpieczeństw uniknąć, oraz kilka rad od doświadczonych motocyklowych podróżników.

Zanim wyjedziesz motocyklem w wakacyjną podróż, pobierz bezpłatnego ebooka na www.dobresklepymotocyklowe.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły