Motocyklem Bezpiecznie: odbierz prezent na wakacje!

- MotoRmania

„Motocyklem bezpiecznie. 19 praktycznych wskazówek i porad doświadczonych podróżników” – darmowy ebook od Dobrych Sklepów Motocyklowych jest już dostępny dla wszystkich miłośników jednośladów.

news reklamowy

Jeździsz na motocyklu od lat? A może właśnie kupiłeś swój pierwszy motocykl? Jeździsz po mieście? Robisz krótkie wypady z kolegami? A może wypuszczasz się w dłuższe wakacyjne podróże po Polsce, czy nawet po świecie?

Wakacje przed nami, więc będziesz miał okazję do wielu podróży – krótkich wypadów weekendowych i długich wyjazdów wakacyjnych.

Dlatego mamy dla Ciebie prezent – darmowego ebooka  „Motocyklem bezpiecznie. 19 praktycznych wskazówek i porad podróżników” – warto przeczytać, zanim wybierzesz się na wakacyjne wojaże motocyklem.

Motocyklem bezpiecznie 19 praktycznych wskazowek i porad

W ebooku przedstawiamy sytuacje, które mogą zdarzyć się w drodze oraz rozwiązania, jak tych niebezpieczeństw uniknąć, oraz kilka rad od doświadczonych motocyklowych podróżników.

Zanim wyjedziesz motocyklem w wakacyjną podróż, pobierz bezpłatnego ebooka na www.dobresklepymotocyklowe.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl