Moto Mikołaje w Łodzi 2016
MotoRmania
18 listopada 2016

Dnia 4 grudnia br., łódzcy motocykliści po raz 5. wyjadą na zaśnieżone ulice Łodzi przebrani w stroje św. Mikołajów by zawieźć dzieciakom z Domu Dziecka nr 2 i 8 w Łodzi prezenty choinkowe. By jednak realizacja dziecięcych marzeń mogła dojść do skutku, każda edycja akcji  poprzedzona jest zbiórką funduszy na ten cel.

informacja prasowa

Z roku na rok staramy się by akcja zataczała coraz szersze kręgi, dlatego też w tym roku Moto Mikołaje kwestować będą:
19-20 listopada w Centrum Handlowym Ptak Outlet (w godz. 9:00-21:00)
19-20 listopada na ul. Piotrkowskiej (w godz.16:00-18:00)
26-27 listopada w Centrum Handlowym Manufaktura (w godz.10:00-21:00).

Tegoroczna zbiórka pieniędzy prowadzona będzie aż do 2. grudnia. Każdy może wesprzeć akcję poprzez, licytację aukcji na serwisie allegro, wrzucanie datków do puszek lub przelewy na konto bankowe Stowarzyszenia podane na fanpagu akcji.

Finał tegorocznej akcji odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia na rynku głównym Manufaktury o godzinie 13:30. Wtedy właśnie łodzianie będą mogli podziwiać spalinowe renifery i Moto Mikołajów. Po 30-minutowej zbiórce zgromadzone motocykle wyjadą kawalkadą przez ul. Piotrkowską w kierunku Domów Dziecka by przekazać, małym podopiecznym, uśmiech i prezenty. Serdecznie zapraszamy wszystkich motocyklistów z Łodzi i okolic do wsparcia naszej akcji oraz łodzian do przyjścia na Rynek Manufaktury i towarzyszenia nam w tym wspaniałym dniu.

Mamy nadzieję, że Moto Mikołaje zostaną pozytywnie odebrani przez łodzian i z roku na rok będzie nas więcej. Tegoroczną edycję Patronatem objął: Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi – Pan Tomasz Kacprzak.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły