Moto Mikołaje 2016 w Kluczborku

- Piotr Jędrzejak

Zapraszamy do udziału w akcji „Moto Mikołaje 2016” w Kluczborku. W tym roku zbieramy pieniądze na dzieci/rodziny w ciężkiej sytuacji życiowej. Sprawmy aby w ten dzień uśmiech zagościł także na ich twarzy.

informacja prasowa

Chętnych do pomocy finansowej prosimy o udzielenie się w komentarzach pod wydarzeniem na FB. Tegoroczna akcja odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia w Kluczborku. W planie jest przejazd parady przez miasto, oraz postój na Rynku, podczas którego będziemy rozdawać cukierki i uśmiechy przechodniom. Posiadacze dwóch kółek, którzy chcą 4 grudnia dołączyć do grona Motomikołajów mogą przebrać się za Mikołaja, Mikołajową, Śnieżynkę, a nawet renifera (pomysłów motocyklistom nie brakuje) i pomóc nam szerzyć radość. Strójcie motocykle i do zobaczenia 4 grudnia o godzinie 12:00 na parkingu Galerii Miodowej w Kluczborku.

Cel jak zawsze szczytny – UŚMIECH DZIECKA.
Jeśli masz dobre serducho – w co nie wątpimy:)
Jeśli masz jakiś grosz którym możesz się podzielić
Jeśli masz zabawki lub słodycze, które możesz dorzucić do worka Świętego Mikołaja
Jeśli masz motocykl i wolny czas

Zapraszamy do Kluczborka i na wydarzenie na FB.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl