Moto Mikołaje 2016 w Kluczborku
Piotr Jędrzejak
24 listopada 2016

Zapraszamy do udziału w akcji „Moto Mikołaje 2016” w Kluczborku. W tym roku zbieramy pieniądze na dzieci/rodziny w ciężkiej sytuacji życiowej. Sprawmy aby w ten dzień uśmiech zagościł także na ich twarzy.

informacja prasowa

Chętnych do pomocy finansowej prosimy o udzielenie się w komentarzach pod wydarzeniem na FB. Tegoroczna akcja odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia w Kluczborku. W planie jest przejazd parady przez miasto, oraz postój na Rynku, podczas którego będziemy rozdawać cukierki i uśmiechy przechodniom. Posiadacze dwóch kółek, którzy chcą 4 grudnia dołączyć do grona Motomikołajów mogą przebrać się za Mikołaja, Mikołajową, Śnieżynkę, a nawet renifera (pomysłów motocyklistom nie brakuje) i pomóc nam szerzyć radość. Strójcie motocykle i do zobaczenia 4 grudnia o godzinie 12:00 na parkingu Galerii Miodowej w Kluczborku.

Cel jak zawsze szczytny – UŚMIECH DZIECKA.
Jeśli masz dobre serducho – w co nie wątpimy:)
Jeśli masz jakiś grosz którym możesz się podzielić
Jeśli masz zabawki lub słodycze, które możesz dorzucić do worka Świętego Mikołaja
Jeśli masz motocykl i wolny czas

Zapraszamy do Kluczborka i na wydarzenie na FB.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły