Mielec: 15-latek na skuterze z ciężkimi obrażeniami po wjechaniu w linkę

- Piotr Jędrzejak

Policja zatrzymała 41-latka, właściciela posesji. To prawdopodobnie on rozwiesił linkę.

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl
zdjęcie: wcj24.pl

Wczoraj, 11. kwietnia około godziny 19:30 dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony o wypadku. Dwóch nastolatków na motorowerze najechało na stalową linkę rozwieszoną w poprzek drogi. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Biały Bór, gmina Przecław. Gruntowa droga znajdowała się na terenie prywatnym.

Skuterem kierował 15-latek. Z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany karetką do szpitala. Drugi z chłopców po opatrzeniu medycznym opuścił szpital.

Sprawę badają technicy kryminalistyki oraz prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobą odpowiedzialną za rozwieszenie linki jest 41-letni właściciel posesji, na której znajdowała się droga oraz linka rozwieszona pomiędzy słupkami. Mężczyzna został zatrzymany. Jest podejrzewany o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to kara więzienia do lat trzech.

Miejsce wypadku. Fot: WCJ24.pl

Miejsce wypadku. Fot: WCJ24.pl

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl