Mielec: 15-latek na skuterze z ciężkimi obrażeniami po wjechaniu w linkę
Piotr Jędrzejak
12 kwietnia 2018

Policja zatrzymała 41-latka, właściciela posesji. To prawdopodobnie on rozwiesił linkę.

źródło: podkarpacka.policja.gov.pl
zdjęcie: wcj24.pl

Wczoraj, 11. kwietnia około godziny 19:30 dyżurny mieleckiej policji został powiadomiony o wypadku. Dwóch nastolatków na motorowerze najechało na stalową linkę rozwieszoną w poprzek drogi. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Biały Bór, gmina Przecław. Gruntowa droga znajdowała się na terenie prywatnym.

Skuterem kierował 15-latek. Z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany karetką do szpitala. Drugi z chłopców po opatrzeniu medycznym opuścił szpital.

Sprawę badają technicy kryminalistyki oraz prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobą odpowiedzialną za rozwieszenie linki jest 41-letni właściciel posesji, na której znajdowała się droga oraz linka rozwieszona pomiędzy słupkami. Mężczyzna został zatrzymany. Jest podejrzewany o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to kara więzienia do lat trzech.

Miejsce wypadku. Fot: WCJ24.pl
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły