Mechanik Motocyklowy: poznańska Szkoła Zawodowa ZSB ogłasza nowy nabór!
MotoRmania
20 maja 2016

Dla jednych dwa koła, silnik, rama, kierownica i dużo frajdy z jazdy. Dla innych pasja i pomysł na życie. Dla jeszcze innych – pomysł na ciekawy zawód, pełen pasji i wielu wyzwań – zawód Mechanika Motocyklowego.

informacja prasowa

W poznańskiej Szkole Zawodowej na ulicy Grunwaldziej 152 (www.zsb.com.pl) po raz kolejny rusza nabór do klasy zawodowej Mechaników Motocyklowych. To wyjątkowe przedsięwzięcie na skalę całego kraju. Dyrekcja Szkoły wraz z okolicznymi przedsiębiorcami, warsztatami i salonami motocyklowymi, podjęła trud wykształcenia kadry mechaników motocyklowych, którzy solidne podstawy wyniosą ze szkoły i w real life będą profesjonalnie obsługiwać i naprawiać motocykle.

Uczniowie ZSB mają wiele możliwości zdobywania wiedzy. Oprócz praktyk, które od pierwszej klasy odbywają w okolicznych warsztatach specjalizujących się w naprawie motocykli, mogą również wyjeżdżać na tory wyścigowe, brać udział w dodatkowych szkoleniach i mieć wyjątkowo dużo kontaktu z branżą motocyklową. Dbają o to kadra pedagogiczna i współpracujące firmy.

Dyrekcja zaprasza wszystkich absolwentów gimnazjum do udziału w naborze do klasy Mechanika Motocyklowego. Tak zaczyna się prawdziwa przygoda!

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie www.zsb.com.pl

Nabór rozpoczyna się 23 maja 2016 roku.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły