Marcin Łukaszczyk i Rafał Biały: polscy zawodnicy FMX w reklamie ciuchów

- Piotr Jędrzejak

Jedna z polskich marek odzieżowych reklamuje swoje ciuchy jako ekstremalne. A co jest bardziej ekstremalne, niż freestyle motocross?

Niezbyt wiele sportów na świecie jest bardziej hardkorowych niż FMX i to pewnie dlatego w nowej kampanii reklamowej ciuchów udział wzięli Marcin Łukaszczyk i Rafał Biały. Pisząc ten artykuł nie mamy na celu promocji marki odzieżowej, ale jeżeli ktoś w pozytywny sposób „reklamuje” motocykle, to uważamy, że zasługuje aby o nim wspomnieć – jest to polska marka odzieżowa Diverse.

W nowej, ekstremalnej kampanii jest sześć różnych, ekstremalnych zajawek. Poza FMXem są też zawodnicy longboard, parkour czy rolkarze. Sprawdźcie spot FMXowy, a kolejne odsłony zajawek pokażą się na stronie Diverse.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl