Londyn: Tom Hardy rzucił się w pościg i ujął złodzieja skutera

- Piotr Jędrzejak

Kradzieże jednośladów w Londynie to plaga. Na szczęście mamy kogoś takiego, jak aktor Tom Hardy.

Znacie go z Mad Maxa. Był też Bane’m w Batmanie, a ostatnio można go oglądać w serialu Taboo. Tym razem Tom okazał się twardzielem nie w filmie, ale gdzieś w południowo-zachodnim Londynie. Tak przynajmniej donoszą brytyjskie brukowce, jak EveningStandard czy The Sun.

Tom Hardy po silowni, 24 kwiecien 2017

Tom Hardy zdecydowanie nie wygląda na gościa, z którym chciałbyś zadzierać.

Na zatłoczonym skrzyżowaniu zdarzył się wypadek. Dwóch chłopaczków na kradzionym skuterze przestrzeliło czerwone światło i uderzyło w samochód. Jeden z nich skończył ze złamaną nogą, drugi rzucił się w ucieczkę. Jak mówi świadek, który rozpoznał Toma: „To było dzikie – Tom przełączył się w tryb superbohatera jak w filmie akcji.” Opisuje że: „Tom musiał spacerować chodnikiem. Wystartował do tego pościgu jak rakieta i wyglądał na wściekłego. Jeżeli ten dzieciak byłby dostatecznie głupi, aby stawiać opór, Tom pewnie spuściłby mu niezłe lanie.”

droga pościgu hardy vs zlodziej

Droga pościgu

Pościg nie był najdłuższy, ale dzieciak uciekał przez płoty, mury i żywopłoty, przebiegł przez czyjś ogródek, ale Tom dopadł i obezwładnił go jeszcze przed kolejną przecznicą. Zapytany co się stało, Tom Hardy dumnie zaanonsował: „I’ve caught the cunt” [Dorwałem tego piździelca]. Zanim na miejscu pojawiła się policja, Tom przeszukał złodzieja pod względem ukrytej broni oraz sprawdził jego dowód tożsamości.

kradziony skuter po wypadku

Po przyjechaniu policji, Tom Hardy poszedł w swoją stronę. Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych pod zarzutem kradzieży oraz zabrania pojazdu bez zgody właściciela.

Rzecznik Toma odmawia komentarza na temat całej sytuacji.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl