Dobrzy obywatele zatrzymują pijanego kierowcę skutera: 2,5 promila

- Piotr Jędrzejak

Brawo dla p. Łukasza oraz dla kierowcy białego dostawczaka!

Kilka dni temu, jadąc ul. Radzymińską w Warszawie, p. Łukasz zauważył skuter jadący zygzakiem. Zauważył go też drugi kierowca, z białego dostawczaka. Gdy tylko ruch zatrzymał się na światłach, obaj kierowcy wyszli z samochodów do skuterzysty. Łukasz natychmiast zabrał kluczyki ze stacyjki, aby pijany skuterzysta nie postanowił uciekać.

Jak widzicie na filmie z kamerki pokładowej, skuterzysta jeździł od lewej do prawej, ledwo się zatrzymał i miał poważne problemy z utrzymaniem się w pionie.

Pijany kierowca skutera „gadał od rzeczy” oraz namawiał kierowców aby go puścili, bo czuje się na siłach, dojedzie do punktu docelowego i już nie będzie więcej jeździł. Po przyjeździe policji okazało się, że miał 2,5 promila alkoholu.

Zanim ześlecie gromy na firmę, w której pijany kierowca pracował jako dostawca jedzenia, musicie wiedzieć, że szef i jednocześnie właściciel skutera został wezwany na miejsce. Okazało się, że kierowca od dwóch dni nie stawił się w pracy. Kierowca jest już bezrobotny, a szef odzyskał swój firmowy skuter.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl