Liczniki motogodzin – dobra cena w Sklepie MotoRmanii

- MotoRmania

Posiadasz crossówkę, enduraka, quada, skuter wodny… a może tylko dysponujesz kosiarką do trawy?

informacja prasowa

Jeśli chcesz wiedzieć, ile godzin przejechał lub przepracował silnik w Twojej maszynie, to warto wyposażyć go w licznik motogodzin. Takie małe urządzenie, dyskretnie przymocowane do motocykla, pozwoli szybko odczytać wskazanie i zastosować odpowiedni serwis, np. co 5-10 godzin wymieniasz olej, co 15 regulujesz zawory itd. Posiadanie sprawnego licznika motogodzin to gwarancja, że na czas będziesz pamiętał o właściwej obsłudze motocykla.

Montaż licznika motogodzin jest bardzo prosty: jeden koniec przewodu wkładasz w rowek pod licznikiem, a drugi owijasz w okolicach fajki  – i licznik zaczyna działać. Licznik motogodzin zlicza impulsy elektryczne z przewodu elektrycznego. Po zgaszeniu motocykla, licznik się sam wyłącza. Wydajna bateria starcza na ok. 8-10 lat. Oczywiście takie urządzenie jest bardzo odporne na brud i wodę. Promocyjna cena licznika to 69 PLN.

Licznik w Sklepie MotoRmania.com.pl – kilk.

Więcej przydatnych akcesoriów znajdziesz na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877 24 86.

licznik_motogodzin

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl