Liczniki motogodzin – dobra cena w Sklepie MotoRmanii
MotoRmania
22 grudnia 2015

Posiadasz crossówkę, enduraka, quada, skuter wodny… a może tylko dysponujesz kosiarką do trawy?

informacja prasowa

Jeśli chcesz wiedzieć, ile godzin przejechał lub przepracował silnik w Twojej maszynie, to warto wyposażyć go w licznik motogodzin. Takie małe urządzenie, dyskretnie przymocowane do motocykla, pozwoli szybko odczytać wskazanie i zastosować odpowiedni serwis, np. co 5-10 godzin wymieniasz olej, co 15 regulujesz zawory itd. Posiadanie sprawnego licznika motogodzin to gwarancja, że na czas będziesz pamiętał o właściwej obsłudze motocykla.

Montaż licznika motogodzin jest bardzo prosty: jeden koniec przewodu wkładasz w rowek pod licznikiem, a drugi owijasz w okolicach fajki  – i licznik zaczyna działać. Licznik motogodzin zlicza impulsy elektryczne z przewodu elektrycznego. Po zgaszeniu motocykla, licznik się sam wyłącza. Wydajna bateria starcza na ok. 8-10 lat. Oczywiście takie urządzenie jest bardzo odporne na brud i wodę. Promocyjna cena licznika to 69 PLN.

Licznik w Sklepie MotoRmania.com.pl – kilk.

Więcej przydatnych akcesoriów znajdziesz na www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/ 877 24 86.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły