Konkurs z dopalaczami – każdy może wygrać!

- MotoRmania

Jesień się zbliża wielkimi krokami, ale to nas nie zraża do motocykli… Żeby umilić Wam jazdę i dodać nieco mocy Waszym ukochanym sprzętom, organizujemy konkurs!

Tym razem do zgarnięcia są trzy sztuki „dopalaczy” firmy Liqui Moly, które ufundowała dla Was firma Arkus & Romet, wyłączny importer marki Hyosung do Polski. Opakowania mają pojemność 250 ml, a zgarnąć je może każdy z Was.

Chodzi o środek kryjący się pod nazwą „Speed Tec Benzin” i jest to: „Nowoczesny dodatek do benzyny znacząco polepszający przyspieszenie pojazdu. Wyższe osiągi zapewniają więcej przyjemności z jazdy. Pozwala na łatwiejszy rozruch sinika i jego spokojniejszą pracę. Jest zgodny ze wszystkimi rodzajami benzyny. Pozwala na wyzwolenie większej energii z tej samej jednostki paliwa.”

Zasady są proste:

1. Polubcie profil sponsora nagród na Facebooku: http://www.facebook.com/HyosungPolska

2. Pochwalcie się swoim kaskiem motocyklowym – na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl, przyślijcie nam zdjęcie, a my umieścimy je w galerii zdjęć pod tym artykułem. Każda fotka ma swój odrębny adres i odrębny system kliknięć „Lubię to”. Już pewnie wiecie, o co chodzi – wygrywa trzech autorów zdjęć, które otrzymają największe liczby kciuków w górę!

Uwaga! Każdy może podesłać tylko jedno zdjęcie, więc dobrze się zastanówcie przed wyborem. Optymalna rozdzielczość zdjęcia to około 1200×800 pikseli. Konkurs potrwa tydzień, do 16. października (wtorek) i tego dnia w okolicach południa ogłosimy trzech zwycięzców.

No i jeszcze jedno – rozsyłanie swojego zdjęcia po znajomych dozwolone! Zawsze to więcej „lajków”, a dopalacze na pewno się przydadzą!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl