Jesień się zbliża wielkimi krokami, ale to nas nie zraża do motocykli… Żeby umilić Wam jazdę i dodać nieco mocy Waszym ukochanym sprzętom, organizujemy konkurs!

Tym razem do zgarnięcia są trzy sztuki „dopalaczy” firmy Liqui Moly, które ufundowała dla Was firma Arkus & Romet, wyłączny importer marki Hyosung do Polski. Opakowania mają pojemność 250 ml, a zgarnąć je może każdy z Was.

Chodzi o środek kryjący się pod nazwą „Speed Tec Benzin” i jest to: „Nowoczesny dodatek do benzyny znacząco polepszający przyspieszenie pojazdu. Wyższe osiągi zapewniają więcej przyjemności z jazdy. Pozwala na łatwiejszy rozruch sinika i jego spokojniejszą pracę. Jest zgodny ze wszystkimi rodzajami benzyny. Pozwala na wyzwolenie większej energii z tej samej jednostki paliwa.”

Zasady są proste:

1. Polubcie profil sponsora nagród na Facebooku: http://www.facebook.com/HyosungPolska

2. Pochwalcie się swoim kaskiem motocyklowym – na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl, przyślijcie nam zdjęcie, a my umieścimy je w galerii zdjęć pod tym artykułem. Każda fotka ma swój odrębny adres i odrębny system kliknięć „Lubię to”. Już pewnie wiecie, o co chodzi – wygrywa trzech autorów zdjęć, które otrzymają największe liczby kciuków w górę!

Uwaga! Każdy może podesłać tylko jedno zdjęcie, więc dobrze się zastanówcie przed wyborem. Optymalna rozdzielczość zdjęcia to około 1200×800 pikseli. Konkurs potrwa tydzień, do 16. października (wtorek) i tego dnia w okolicach południa ogłosimy trzech zwycięzców.

No i jeszcze jedno – rozsyłanie swojego zdjęcia po znajomych dozwolone! Zawsze to więcej „lajków”, a dopalacze na pewno się przydadzą!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.