W środę 27 lutego br. Multikino zaprasza do udziału w polskiej premierze filmu „Nitro Circus 3D”, a MotoRmania ma dla Was darmowe wejściówki!

„Nitro Circus 3D” to pierwszy film pełnometrażowy w 3D legendarnego cyrku Travisa Pastrany, napędzanego podtlenkiem azotu! 27 lutego br. widzowie w kinach sieci Multikino będą mieli jedyną w Polsce okazję, aby zobaczyć ten film w cyfrowej jakości, w trójwymiarze, na wielkim ekranie.

Nitro Circus to znany i popularny „cyrk” związany ze sportami ekstremalnymi, przede wszystkim Freestyle Motocross oraz BMX, któremu przewodzi legendarny Travis Pastrana! Szykujcie się na pełne adrenaliny sportowe show, w które zaangażowane są, także osoby z telewizyjnej serii „Jackass” – znanego programu MTV, który również doczekał się pełnometrażowych filmów kinowych 2D i 3D. Członkowie Nitro Circus wykonują ekstremalne ewolucje, kręcąca backflipy i frontflipy na wszystkim co wpadnie im w ręce!

MotoRmania wie, że lubicie takie filmy, a więc zorganizowaliśmy dla Was, uwaga, aż CZTERNAŚCIE DWUOSOBOWYCH WEJŚCIÓWEK na premierowy, polski pokaz Nitro Circus 3D w następujących kinach Multikino:

– Bydgoszcz
– Gdańsk
– Gdynia
– Kraków
– Łódź (Silver Screen)
– Poznań 51
– Rybnik
– Rzeszów
– Szczecin
– Warszawa Ursynów
– Warszawa Targówek
– Warszawa Złote Tarasy
– Wrocław Arkady
– Zabrze

Do każdego kina z powyżej listy przypisana jest jedna, dwuosobowa wejściówka. Zastanawiacie się, jak ją zdobyć? To proste! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Za co najbardziej lubicie ekipę Nitro Circus?

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl. Redakcja MotoRmanii wybierze 14 najciekawszych pomysłów, ale pamiętajcie, że dla każdego kina przypada tylko jedna, dwuosobowa wejściówka! Dlatego w tytule maila koniecznie napiszcie, które kino wybieracie, a w treści prześlijcie imię, nazwisko oraz numer telefonu. No i oczywiście odpowiedź konkursową! 😉 Na Wasze maile czekamy do 19. lutego do godziny 12:00 w południe! Powodzenia!

[AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Konkurs już się zakończył! Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane wiadomości – było ich mnóstwo, a wybór był naprawdę ciężki! Udało nam się jednak wybrać zwycięzców i wierzcie nam, że to wcale nie było takie łatwe!

Lucek, Bartosz, Krzysztof, Bartek, Marek, Ada, Polaq, Joanna, Ewa, Piotr, Kynga, Tomasz, Monika, Ania (kolejność przypadkowa) – gratulujemy i będziemy kontaktowali się z Wami drogą mailową! Wszystkim innym dziękujemy za udział! Monitorujcie strony MotoRmanii, już niebawem następne konkursy!

Jeżeli nie udało Ci się wygrać, a chcesz pójść do kina, poniżej znajdziesz informację o biletach i zniżkach!

Ekipie Nitro Circus przywodzi legendarny Travis Pastrana! Ulubieniec Ameryki zwyciężał wielokrotnie w ramach zawodów X-Games oraz Red Bull X-Fighters. Od skoków spadochronowych po wyścigi Rally – Travis Pastrana to prawdziwa legenda Freestylu, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa! Tym razem będzie można podziwiać Travisa i jego towarzyszy podczas niezwykłych wyczynów w ramach Nitro Circus, które już 27. lutego będzie można zobaczyć na dużym ekranie! Premiera odbędzie się w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Zabrze.

Bilety w cenie 24 pln normalny (film 3D) do nabycia w kasach biletowych oraz online na stronie multikino.pl.

Bilety w cenie 19 pln z kuponem Facebook Multikino Polska do nabycia w kasach kin (kupon do pobrania w aplikacji z voucherami na Fanpage’u MultikinoPolska).

Czas trwania: 92 min.

KUP BILETY ONLINE
Dołącz do wydarzenia na Facebooku
Pobierz vouchery FB na zniżkowe bilety (bilety tylko po 19 pln, liczba kodów ograniczona do 1000 szt.)
Patroni premiery: freestyle.pl, 360mag.pl, AveBmx.pl, 79TH.pl, Agencja Zooteka, turbochargedlife.com oraz skatetube.pl.
Więcej na multikino.pl i redbull.pl