KONKURS: Nagraj się i wygraj motocyklową kurtkę Modeka 2013!
MotoRmania
22 grudnia 2012

Konkursów nigdy zbyt mało, prawda? Dokładnie z takiego założenia wychodzi MotoRmania i dzięki tej filozofii mamy dla Was kolejną niespodziankę!

Tym razem konkurs organizujemy we współpracy z firmą Modeka, a do wygrania jest kurtka motocyklowa z kolekcji 2013! Damski model Megan lub męski model Askari – do wyboru dla najlepszej osoby w konkursie! Dodatkowo mamy dla Was pięć sztuk wyjątkowo ciepłych golfików.

Jedyne co trzeba zrobić, żeby zdobyć nagrodę, to nagrać swoje pląsy. Tak, macie okazję wykazać się w Sylwestra i w karnawale, gdyż konkurs trwa od 22. grudnia 2012 do dnia 21. stycznia 2013 do godziny 23.59.

AKTUALIZACJA! Postanowiliśmy przedłużyć konkurs na cały styczeń, czyli do 31. stycznia do godziny 23.59!

>>Wejdź tutaj<< żeby zobaczyć wszystkie filmy konkursowe!

Nie jesteście pewni, czy dobrze zrozumieliście? Tłumaczymy szczegółowo – musicie wskoczyć w dowolne ciuchy motocyklowe, zorganizować kamerę, telefon komórkowy lub jakiekolwiek urządzenie zdolne nagrywać obraz na przyzwoitym poziomie, a następnie nagrać jak tańczycie! Akompaniamentem niech będzie dowolna muzyka lub inne dźwięki – może motocyklowe? Swój nagrany klip prześlijcie na zewnętrzny portal filmowy (np. YouTube, Vimeo, Liveleak, itp.), a następnie link do filmu (no YouTube, Vimeo, itp) wyślijcie na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl – możecie dodać krótki opis. Polecamy ciekawy montaż, śmieszne kroki i błyskotliwy scenariusz – odbędzie się głosowanie na najlepszą produkcję!

Zobaczcie przykład, jak może wyglądać Wasz klip!

Każdy film umieścimy na oddzielnej stronie z własnym adresem url oraz z własnym systemem kliknięć „Lubię to” przez Facebook. Tak jak już to miało miejsce na naszym portalu, wygrywa ten film, który zdobędzie najwięcej „lajków”. Zwycięzca konkursu będzie mógł wybrać spośród dwóch nagród: damska kurtka Modeka Megan lub męska kurtka Modeka Askari. Autorzy kolejnych pięciu filmów w klasyfikacji otrzymają nagrodę pocieszenia, Golf Ocieplający z katalogu Modeki. Wszystko znajdziecie na zdjęciach w tym artykule lub w katalogu na stronie Modeka Polska.

Zaznaczamy, że poprzez wzięcie udziału w konkursie potwierdzacie znajomość oraz akceptujecie regulamin dostępny pod tym linkiem. Przypominamy również, że organizatorzy mają prawo do wykluczenia Uczestnika, w szczególności w przypadku użycia filmu nie będącego własnością uczestnika. Filmy, przy których zarejestrowane zostaną sztuczne, kupowane, czy też spreparowane głosy „Lubię to”, również zostaną wykluczone.

Pamiętajcie, im filmik ciekawszy i zabawniejszy, tym większe macie szanse na zwycięstwo! Nie zaszkodzi również rozsyłać filmy po znajomych oraz znajomych znajomych – „lajki” same się nie klikną!

Wszystkie nadesłane produkcje znajdziecie na dedykowanej stronie konkursowej >>KLIKAJĄC W TEN LINK<<. Zapraszamy do oglądania i głosowania! No i oczywiście zapraszamy do zabawy – tańczcie, nagrywajcie i wysyłajcie !

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły