KONKURS na Gwiazdkę: wygraj skuter elektryczny!
MotoRmania
1 grudnia 2013

Gwiazdka już niebawem, a skuter elektryczny może być wyśmienitym prezentem! Weź udział w wyjątkowym konkursie MotoRmanii!

Wiecie, jak bardzo lubimy organizować w MotoRmanii konkursy? A wiecie, jaką radość sprawia nam otrzymywanie radosnych maili od zwycięzców lub wręczanie nagród szczęśliwcom? Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować dla Was specjalny konkurs na Gwiazdkę, w którym zgarnąć możecie… skuter elektryczny jako nagrodę główną! A jako trzy nagrody pocieszenia są rabaty o wartości 25% na zakup podobnych pojazdów elektrycznych od firmy ECO-RIDE Polska!

Tym razem konkurs postanowiliśmy zorganizować głównie dla MotoRmaniaczek oraz tych ładniejszych połówek MotoRmaniaków, które chciałyby zgarnąć na Gwiazdkę jednoosobowy E3Scooter Beep w czarnym macie – jego test znajdziecie na naszym portalu! Jeżeli jednak panowie chcielibyście wygrać taki skuter (sami jeździliśmy, więc wiemy, że to możliwe), musicie wykazać się kreatywnością, ponieważ pytanie konkursowe brzmi:

Dlaczego to właśnie moja kobieta powinna śmigać skuterem elektrycznym? Lub w przypadku pań – dlaczego to właśnie ja powinnam śmigać skuterem elektrycznym?

[simple_contact_form]

Konkurs trwa w okresie od 25. listopada 2013 do 20. grudnia 2013 do godziny 23:59. Wyniki opublikujemy 21. grudnia 2013. Każdy uczestnik konkursu, może przesłać jedną odpowiedź na zadane pytanie konkursowe przypisane do jednego adresu e-mail. Pamiętajcie, aby podać właściwe adresy mailowe oraz numery telefonu, ponieważ zwycięzców potwierdzali będziemy właśnie na te dwa sposoby. Szczegóły znajdziecie w regulaminie konkursowym (regulamin w pliku PDF), a odpowiedzi wysyłacie za pomocą specjalnego, powyższego formularza.

Pamiętajcie, nagrodą główną w konkursie jest jednoosobowy, bezobsługowy motorower elektryczny marki Xinri (E3Scooter), model Beep w kolorze czarny mat. Dodatkowo, trzej wyróżnieni uczestnicy otrzymają zniżki o wartości 25% na zakup wybranego modelu skutera, roweru lub motocykla marki Xinri w salonie E3Scooter! Fundatorem nagrody jest firma ECO-RIDE Polska Sp. z o.o.

Formularz jest powyżej, a Gwiazdka się zbliża – na co jeszcze czekacie? Wykażcie się kreatywnością, zaskoczcie nas nieszablonową odpowiedzią!

Dokładnie taki skuter możecie zgarnąć!

UPDATE Z DN 21.12.2013
Uprzejmie informujemy, że jury konkursowe wyłoniło zwycięzcę konkursu i jest nim PAULINA KLOSKA, która nadesłała taki oto wierszyk:

Skuterem elektrycznym powinnam śmigać ja,
bo wydaje krocie na paliwo każdego dnia!
Ten skuter to mistrz oszczędzania,
daruję sobie próby ścigania,
wiem, że do szybkich nie należy,
lecz na prędkości mi nie zależy.
Jest mały, zgrabny, zmieści się wszędzie,
dzięki temu – oszczędność czasu będzie.
Zmieszczę się między samochodami,
nie zanieczyszczając spalinami.
Fantastyczne rozwiązanie!
I to minimalne spalanie!
Zliczając zalety tego skutera,
bo liczba wad – sięga zera:
oszczędność pieniędzy i czasu
i do tego – zero hałasu!

Wyróżniliśmy 3 osoby, które otrzymują kupony rabatowe (o wartości 25% na zakup wybranego modelu  skutera, roweru lub motocykla marki XINRI /E3SCOOTER/). Są nimi:
Mariola Parczewska, Joanna Rawicz oraz Monika Stoppa.

Serdecznie gratulujemy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w poniedziałek.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i życzymy Wesołych Świąt!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły