KONKURS: 12 tankpadów Keiti do zgarnięcia!
MotoRmania
25 maja 2016

Tankpad to nie tylko dobre zabezpieczenie dla lakieru, ale również świetny dodatek stylistyczny. Wszystkie tankpady Keiti charakteryzują się bardzo rzetelnym wykonaniem i wysoką jakością grafiki – mamy dla Was 12 sztuk takich tankpadów!

Dzięki nim nie tylko skutecznie zabezpieczysz zbiornik motocyklowy przed zarysowaniem, ale i ozdobisz swój motocykl, nadając mu oryginalny wygląd. Mocny klej, niepowodujący uszkodzeń lakieru, przytrzyma tankpad na nawet najbardziej owalnej powierzchni zbiornika. Do każdego tankpada Keiti załączona jest ściereczka ułatwiająca odtłuszczenia powierzchni, na której ma zostać naklejony tankpad. Tankpady Keiti występują w dwóch wariantach rozmiarowych.

Mamy dla Was 12 wypasionych tankpadów Keiti od sponsora, od Dobrych Sklepów Motocyklowych!

Aby zgarnąć jeden z tankpadów, wyślijcie nam swoje najciekawsze zdjęcie motocyklowe. Tematem przewodnim powinien być Wasz motocykl, niekoniecznie z Wami w kadrze. Musi być jak najciekawiej / najzabawniej, a motormaniowe akcenty na pewno pomogą w zwycięstwie. Aspekt techniczny nie jest najważniejszy, więc fotki z komórki też się liczą. Konkurs potrwa do wtorku 31. maja, do godziny 12:00. Na zgłoszenia czekamy pod adresem konkurs@motormania.com.pl. Z jednego adresu e-mail można wysłać tylko jedno zdjęcie. 12 najciekawszych zdjęć opublikujemy poniżej, a ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Przed Wami długi weekend, szykujcie aparaty!

Musicie też pamiętać, że Keiti to nie tylko tankpady, to również świetne produkty, dzięki którym wyróżnisz swój motocykl – taśmy odblaskowe na felgi, końcówki kierownicy, kolorowe nakrętki na wentyl, podkładki pod nóżkę, różnego rodzaju śruby, nakrętki. Dla przykładu, aby daleko nie szukać – Jędrzejak z redakcji MotoRmanii wyposażył swojego Triumpha w naklejki na felgi Keiti Reflective Sticker White. Poniżej zobaczycie zdjęcie, jak to wygląda. A wszystkie wypasione produkty Keiti znajdziecie w katalogu Dobrych Sklepów Motocyklowych.

MotoRmaniowy Street Triple 675 z odblaskowymi naklejkami Keiti na felgi.

 

[AKTUALIZACJA] Wyniki:

Jak zwykle daliście nam popalić. Nadesłane zdjęcia niemalże przerosły możliwości serwera, a my mieliśmy niemałą trudność, aby wybrać 12 najlepszych. To było mozolne zadanie, ale w końcu się udało. Poniżej znajdziecie 12 najciekawszych zdjęć konkursu (kolejność przypadkowa) – z autorami skontaktujemy się mailowo, aby dostarczyć im dwanaście wypasionych tankpadów Keiti!

Autor: AdiJoker
Komentarz:
Z racji tego, że nie chce, aby zdjęcie było po prostu kolejnym zdjęciem motocykla, wysyłam Polską delegację motocyklistów Toruń/Lipno na MotoGP w Brnie 2015. Jesteśmy tam co roku, a jak wiem MotoRmania również udziela się w tych zawodach. Pozdro!

Autor: Kuba
Komentarz:
To zdjęcie wykonałem 15 stycznia, kiedy czekałem z niecierpliwością aż będzie można wyjechać na drogi i poczuć się wolnym. Pozdrawiam!

Autor: Kamil
Komentarz:
Jednoręki Kamil podsyła zdjęcie konkursowe!

Autor: Kasia W.

Autor: Łukasz F.

Autor: Marcin C.

Autor: Marek S.
Komentarz:
 Zdjęcie wykonałem do jednego z moich amatorskich filmów w klimatach postapokalipsy. Głównym bohaterem jest motocykl mojej żony Aprilia Classic 125. Mam nadzieje, że zdjęcie się zakwalifikuje, bo wymagało manewrowana tym kolosem po szkle i rumowisku. Uważajcie na siebie i bądźcie przygotowani na nadejście apokalipsy!

Autor: Mateo
Autor: Trouble Maker!

Autor: Oskar R.
Komentarz:
Torowanie w Starym Kisielinie 2015.

Autor: Rafał D.
Komentarz:
Po ostrej jeździe w gorący dzień – najlepsza jest zimna wódka !!

Autor: RSVmille
Komentarz:
Na foto (sprzed 5 lat) za kapselkiem jest moje poprzednie moto aprilia rs (gs) 125cc – teraz fota nabrała znaczenia, obecnie latam na cbr 600.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły