Kaski offroadowe Shoei VFX-W w Sklepie MotoRmania
MotoRmania
3 marca 2016

Jeśli szukacie bardzo bezpiecznych i wygodnych kasków do jazdy w terenie, to wiedzcie, że na www.Sklep.MotoRmania.com.pl pojawiły się egzemplarze Shoei VFX-W.

informacja prasowa

W aktualnej ofercie znajdziecie całą rozmiarówkę modelu VFX-W oraz większość malowań na 2016 rok. Kasków firmy Shoei raczej nie trzeba specjalnie zachwalać, ponieważ producent jest bardzo znany, a jego towary uchodzą za synonim najwyższej jakości. Tak też jest w przypadku kasków przeznaczonych do motocrossu i enduro: Shoei VFX-W. Jako diler oferujemy ponadto dostęp do części zamiennych, np. zapasowe daszki czy wnętrza o różnych grubościach.

Ceny kasków Shoei VFX-W wahają się od 1799 PLN za cały biały, do 2199 PLN za kask z grafiką. Niektóre modele, np. repliki zawodników mogą być nieco droższe.

Kaski motocrossowe Shoei VFX-W znajdziesz tu (klik).

Pamiętajcie, że nasz sklep wyróżnia się profesjonalną obsługą, szerokim asortymentem – większość towarów dostępnych jest od ręki, oraz możliwością darmowych zwrotów lub wymian. Czekamy na Was!

Kontakt: www.Sklep.MotoRmania.com.pl, tel. 22/877-24-86.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły